به گزارش افکارنیوز،

احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر لو رفتن سوالات کنکور ، اظهار داشت: تاکنون در این باره گزارشی به کمیسیون آموزش واصل نشده اما اگر گزارشی در این باره به دستمان برسد قطعا در کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اخبار سیاسی- وی افزود: پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه با حضور مسئولان مربوطه صحت و سقم موضوع لو رفتن سوالات کنکور را بررسی خواهیم کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش همچنین بیان داشت: طبق ماموریت قالیباف رئیس مجلس، نمایندگان در حوزه‌های امتحانی در سراسر کشور برای نظارت بر نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان برگزاری آزمون سراسری حضور داشتند که طبق گزارشات رسیده در بیشتر حوزه‌ها پروتکل‌ها رعایت شده و مشکلی وجود نداشته است.

حجت الاسلام فلاحی ادامه داد: گزارشات نمایندگان  پیرامون این موضوع در کمیسیون آموزش جمع‌بندی و به رئیس مجلس ارائه خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش تصریح کرد: اگر داوطلبان و یا افرادی شکایات و اعتراضاتی درباره نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری آزمون سراسری و یا مستنداتی درباره لو رفتن سوالات کنکور دارند به کمیسیون ارائه دهند تا بررسی شود.