قسمت نخست از فصل دوم سریال تلویزیونی «برف شکن» منتشر شد. سریال تلویزیونی «برف شکن» به کارگردانی گریمی منسون در فصل اول با اقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد. 

پیش از این فیلمی سینمایی با همین نام «برف شکن» در سال ۲۰۱۳ و توسط بونگ جون-هو کارگردانی شد، این فیلم با حضور بازیگران مطرحی، چون کریس ایوانز توانست با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود، همین استقبال از همان زمان جرقه ساخت نسخه سریالی اثر را تقویت کرد.

Mike O'Malley in Snowpiercer (2020)

 

داستان اصلی این سریال، قصه دنیایی را حکایت می‌کند که از سرما و یخ‌زدگی تبدیل به زمینی بسیار گسترده و بایر شده است. حال در این میان افرادی که در این سرما و یخ‌بندان توانسته‌اند جان سالم به در ببرند، در یک قطار سریع السیر که توقفی ندارد و مدام به راه خود ادامه می‌دهد گرد هم آمده‌اند.

در کوپه‌های مختلف این قطار، اقشار مختلف جامعه به‌ناچار مجبورند در کنار یکدیگر و تنها در یک قطار غول‌پیکر زندگی را بگذرانند.

قطاری که حامل آخرین بازماندگان سرمای وحشتناک زمین است و حالا این قطار به منزله دنیا است و قوانین آن چندان با زمانی که در زمین مشغول زندگی بوده اند تفاوتی ندارد و حتی برای مردم فقیر نشین قطار بدتر هم شده است.

Daveed Diggs in Snowpiercer (2020)

این نابسمانی‌ها به مرور موجی از نارضایتی را به وجود می‌آورد و منجر به بروز زمزمه‌هایی برای انجام یک شورش در قطار به ذهن مردم خطور می‌کند.

سریال «برف شکن» یا برف شکن سریالی در ژانر علمی-تخیلی ‌ست که بر اساس رمانی مصور از کشور فرانسه و فیلمی به همین نام به کارگردانی بونگ جون-هو، کارگردان کره‌ای، ساخته شده است.

در این سریال قرار است بدون در نظر گرفتن اتفاقات و رخداد‌های قبلی فیلم، داستان و شخصیت‌ها از نو خلق شوند. داستان آن از این قرار است که بعد از یک فاجعه جوی، تنها بازماندگان زمین در قطاری به نام برف شکن زندگی می‌کنند. خبر ساخت این سریال، طرفداران این فیلم را حسابی هیجان‌زده کرده است و امیدوارند که باز هم در فضای جذاب این داستان لحظات به یادماندنی‌ای را تجربه کنند.

Jennifer Connelly in Snowpiercer (2020)

در فیلم شاهد پرداختن به هفدهمین سال زندگی در قطار بودیم و جمعیت فقیری را نظاره می‌کردیم که سال‌هاست بسته‌های پروتئین می‌خورند.

آنالیس باسو، جنیفر کانلی، آلیسون رایت، لنا هال، دیوید دیگز، نیکی گارسیا، ساشا فروولا، بنجامین هی، هیرو کاناگاوا، کتی مک گینس، سم اتو، سوزان پارک، رایان رابینز، میکی سامنر، روبرتو اربینا، ایو گلدبرگ و جاناتان والکر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال برف شکن حضور دارند.