مهرزاد جعفری بازیگر سریال نوروزی شبکه دو گفت:در سریال خداداد نقش امیر را بازی می‌کنم نقش داماد کوچک خانواده هستم و سه سال درگیر مشکلات هستند.برای خودم نقش جذابی است.

او می گوید؛ با کار‌هایی که قبلا انجام دادم متفاوت و در ژانر کمدی است و برای خودم چالشی بود که می‌توانم در این ژانر موفق باشم و چیزی که مخاطب و کارگردان از من می‌خواهد پیاده کنم یا خیر و دوم هم حضور آقای غفاری هست که در سریال بچه مهندس۳ همکاری داشتم و کارگردانی است که می‌توان اعتماد کرد.

بازیگر سریال خداداد می گوید؛ نظر خودم و گروه این است که مخاطب می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند چون مباحثی را دنبال می‌کند که همه ما این روز‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کند.

در پروژه‌های قبلی تماما بر اساس فیلم نامه پیش می‌رود، اما در سریال خداداد در کنار فیلمنامه قبل از هر سکانس چندین بار تمرین می‌کنیم و براساس بداهه کار را پیش می‌بریم و این برای خودم خیلی چالش بزرگ و جذابی است.

سریال خداداد می تواند جای پایتخت را بگیرد!

جعفری در مقایسه با سریال های طنز سال های گذشته یادآور شد و عنوان کرد که حتی موفقیت سریال خداداد می‌تواند در حد مجموعه پایتخت باشد به دلیل اینکه هم گروه خوب است و فیلمنامه آقای کزاری هم خوب است.

وی می گوید که بیشتر کمدی موقعیت در سریال خداداد اتفاق می‌افتد و با پروژه‌های دیگر خیلی متفاوت است. اینقدر کاراکتر‌های متفاوتی داریم که مخاطب می‌تواند خودش را در بین آن‌ها پیدا کند.