به گزارش افکارنیوز، مسئولان شرکت مستقل فیلم‌سازی سومیت اینترتینمنت می‌گویند نسبت به موفقیت مالی و انتقادی «سرخ۲» اطمینان کامل دارند.

همین مسئله باعثشده تا آن‌ها اعلام کنند «سرخ۳» به زودی وارد مرحله تولید خواهد شد. این در حالی است که «سرخ۲» دو ماه دیگر به نمایش عمومی در می‌آید.

جان هوبر و اریک هوبر دو نویسنده فیلم‌نامه قسمت‌های اول و دوم «سرخ» از سوی مسئولان شرکت سومیت اینترتینمنت مامور نگارش فیلم‌نامه «سرخ۳» شده‌اند.

تهیه کنندگان فیلم درباره خط اصلی قصه آن سکوت کرده‌اند و اطلاعاتی در اختیار رسانه‌های گروهی نگذاشته‌اند. گفته می‌شود قرار نیست فعلاً قصه سوم «سرخ» فاش شود.

منابع نزدیک به فیلم می‌گویند تهیه کنندگان آن از نوع برخورد تماشاگران قسمت دوم در یک نمایش خصوصی، بسیار راضی هستند و به همین دلیل، در تدارک تولید سومین قسمت آن هستند.

تهیه کنندگان فیلم هنوز قرارداد همکاری با بازیگران اصلی آن را امضا نکرده‌اند. گفته می‌شود این کار پس از آماده شدن فیلم‌نامه «سرخ۳» صورت خواهد گرفت.

بروس ویلیس، جان مالکوویچ، مری لوئیس پارکر و هلن میرن بازیگران اصلی دو قسمت اول و دوم این اکشن ماجراجویانه و دلهره آور هستند.

منابع نزدیک به فیلم عقیده دارند اگر فیلم‌نامه «سرخ۳» مورد پسند و تائید تهیه کنندگان آن قرار گیرد، کلید فیلم‌برداری فیلم اوایل ژانویه سال ۲۰۱۴ زده خواهد شد.

قصه قسمت اول و دوم این مجموعه فیلم درباره گروهی از ماموزان بازنشسته و سن و سال دار یک سازمان ضد جاسوسی است، که دوباره وارد اکشن و ماجراجویی می‌شوند.

نسخه اصلی فیلم در سال ۲۰۱۰ اکران عمومی شد و ۹۰ میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد. این فیلم در بقیه کشورهای جهان هم حدود ۲۰۰ میلیون دلار فروش داشت.

این رقم بالای فروش باعثحیرت و تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما و خود تهیه کنندگان فیلم شد و سازندگان ان را متقاعد کرد که قسمت دوم ان را نیز تهیه کنند.

«سرخ۲» برای نوزدهم ژولای به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود. کاترین زینا جونز و آنتونی هاپکینز بازیگران تازه‌ای هستند که به ماجراجویی‌های قصه فیلم پیوسته‌اند.

دین پاریسوت وظیفه کارگردانی هر دو قسمت فیلم را به عهده داشته است.