به گزارش افکارنیوز، جلال فاطمی بازیگر فیلم در حال اکران " خسته نباشید " این فیلم را اثری متفاوت دانست و گفت: بازی در فیلم سینمایی " خسته نباشید " به کارگردانی محسن قرائی و افشین هاشمی تجربه خوبی برای من بود. معمولا عادت دارم پشت دوربین حضور داشته باشم اما این بار جلوی دوربین حضور پیدا کرده و تجربه جدید و متفاوتی را بدست آوردم.

وی توضیح داد: البته با حرفه بازیگری به دلیل تجربه هایم در سینما، بیگانه نبودم و آغاز فعالیتم در حوزه بازیگری نیازمند جرقه‌ای بود تا بتوانم این موتور را روشن کنم که این جرقه را مدیون حضور افشین هاشمی در این فیلم سینمایی هستم. با همکاری و همراهی افشین هاشمی توانستم به آنچه که می خواهم در این فیلم برسم.

فاطمی بیان کرد: محدودیت بودجه در " خسته نباشد " باعثشد تا خلاقیت همه عوامل فیلم در ساخت این فیلم سینمایی بروز کرد. تمام لوکیشن های این فیلم حتی سکانس های قنات همه واقعی بود و تمامی عوامل فیلم دست به دست هم دادند تا با وجود امکانات موجود یک اثر خوب را آماده کنیم.

وی توضیح داد: یکی از تفاوت های عمده ای که در این فیلم وجود دارد، این است که از هیچ کدام از آن راحتی و آسایشی که معمولا سوپراستارها با آن در فیلم هایی که بازی می کنند مواجه هستند، خبری نبود. بازیگران در کنار عوامل فیلم گرمای شدید بیابان های شهداد در کرمان و شرایط سخت کار در کلوت‌ها، قنات و دهلیز را تحمل کردند تا فیلمی متفاوت را جلوی دوربین ببرند.

کارگردان فیلم سینمایی " نخودی " گفت: " خسته نباشید " جدای داستانی که روایت می کند، می توان آن را یک فیلم مستند دانست چرا که همه صحنه های آن در مکان های واقعی گرفته شده و تجربه ای گرانبها با میوه ای شیرین است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدا تمایلی به بازی در این فیلم سینمایی نداشت، بیان کرد: مشغول مونتاژ فیلم سینمایی " بچگی ات رو فراموش نکن " بودم که افشین هاشمی پیشنهاد بازی در این فیلم را به من داد. در ابتدا قبول نکردم اما بعد از مدتی دل را به دریا زدم و بازی در " خسته نباشید " را پذیرفتم. البته زمانی که در آمریکا بودم تجربه های نیم بندی در بازیگری داشته و به عنوان هنرور کار می‌کردم، اما حضور در سینما باعثمی‌شود که تجربه لازم برای هر رشته از این هنر را بدست آوریم.

فاطمی گفت: با توجه به فضا و نوع فیلم، می توان گفت که هر روز یک اتفاق عجیب برای ما رخ می داد، اما یکی از خاطرات خوبی که از آن بیابان های زیبا برای من ماند، جمع آوری کلکسیونی از سنگ های عجیب و زیبا بود. گاهی تمام زمان خود را صرف جمع آوری این سنگ ها می کردم.

وی توضیح داد: آب و هوای متفاوتی را در طول فیلمبرداری " خسته نباشید " تجربه کردیم، به گونه ای که از مسیر هتل تا لوکیشن ها، چهار فصل سال را تجربه می کردیم.

فاطمی در پایان گفت: بعد از بازی در "خسته نباشید" پیشنهاد بازی در چند پروژه دیگر به من شده است، اما ترجیح می دهم خود را به دست کارگردانی بسپارم تا بتواند به آنچه که می خواهد دست یابد.