به گزارش افکارنیوز،

 در برنامه شب گذشته «سه ستاره» نوبت به سریال‌های تلویزیونی رسید که توسط هیئت انتخاب کاندیدا شده‌اند. علیخانی در ابتدا همچنان با ناباوری از آمار شرکت کنندگان در نظرسنجی متحیر شده بود، طوری که گویا خودش نیز انتظار این استقبال را نداشت.

پشت بام تهران، تعبیر وارونه یک رویا، تنهایی لیلا، در حاشیه1، دردسرهای عظیم 2، کیمیا،  گاهی به پشت سر نگاه کن و  میکائیل کاندیداهای بخش «سریال‌های تلویزیونی» هستند که توسط هیئت انتخاب کاندیدا شدند.

ظلی‌پور بعد از صحبت‌های ابتدایی علیخانی و پخش آیتم مروری بر برنامه شب قبل، در جایگاهش حاضر شد ولی به محض شروع صحبتش علیخانی میانه حرف‌هایش آمد و از او خواست که تنها هر چه زودتر آمار را بخواند و بعد خودش مجددأ برای چندمین بار مشغول توضیح پیرامون نظرسنجی و نحوه شرکت در آن شد.

در ادامه، «سه ستاره» که شب پر مهمانی را پشت سر گذاشت، ابتدا سیروس مقدم جلوی دوربین آمد و عنوان کرد: واقعا خوشحالم بعد از سریال «پایتخت» بی‌واسطه با مخاطبان در برنامه «سه ستاره» صحبت می‌کنم. وی از انتخاب «پایتخت» در بین کاندیداها به دلیل دردانه بودنش گفت همچنین از همکاری‌هایش با سعید نعمت الله یاد کرد.

 

ناکامی علیخانی برای برملا کردن خبر خوش کارگردان «پایتخت»

 

وی  به دو لایه بودن رای مردم در برنامه «سه ستاره» اشاره کرد چراکه لایه اول نظر سنجی کلی است  اما پیام نهفته‌ای در آن است اگر ریما رامین‌فر، محسن تنابنده و سریال «پایتخت» رای بیشتری داشته باشند یعنی اینکه مردم دوست دارند سریال «پایتخت» ادامه پیدا کند. یک ماه مونده به نوروز همه به «پایتخت» فکر می‌کنند.

علیخانی دلیل نداشتن «پایتخت» را از مقدم پرسید و مقدم نبود قصه را یکی از دلایل آن عنوان کرد. مقدم از بینندگان درخواست کرد اگر دوست دارید «پایتخت 5 » ساخته بشه رای بدهید تا گروه هم با یک پشتوانه قوی کار را شروع کنند.

مقدم نوید یه خبر خوش را به مخاطبان داد و به شکل و شمایل جدید «پایتخت» اشاره کرد و گفت که نمی‌تواند جزییات را بگوید و در روزهای آینده رسانه‌ای می‌شود. علیخانی با اصرار از او خواست تا توضیحات بیشتری ارائه دهد، ولی در این امر ناکام ماند.

در ادامه ظلی‌پور از مقدم درخواست کرد از انتخاب علیخانی به عنوان بازیگر سریال «نرگس» بعد سال‌ها پرده‎‌برداری کند و مقدم با اجازه از خود علیخانی گفت: قرار بود احسان در سریال 90 قسمتی «نرگس» حضور داشته باشد و به دلیل مخالفت آقای پور محمدی این اتفاق نیفتاد اما انتخاب علیخانی به مانند حضور شهاب حسینی در «پلیس جوان» در آینده جواب می‌داد.

لعیا زنگنه و زینب تقوایی بازیگر و تهیه کننده سریال «پشت بام تهران» مهمان بعدی برنامه «سه ستاره» بودند.

 

لعیا زنگنه دلیل تعصب خود به این سریال را تهیه‌کننده جوان البته خانم، نویسنده همراه، کارگردان، گروه بازیگر و عوامل خوب عنوان کرد.

زینب تقوایی گفت: من کار را در باکس تدوین چند بار دیده بودم اما در اولین قسمت که پخش شد گفتم این سریال مورد استقبال قرار می گیرد چراکه حضور سعید نعمت الله و بازیگران حرفه‌ای از دلایل این استقبال هستند.

 

ناکامی علیخانی برای برملا کردن خبر خوش کارگردان «پایتخت»

 

علیخانی بعد از گفتگو با عوامل «پشت بام تهران»،  مخاطبان را به دیدن بخش بعدی برنامه با حضور یک تهیه کننده برای دو سریال و دو کارگردان دعوت کرد. 

محمدحسین لطیفی، جواد افشار و محمدرضا شفیعی مهمان بخش دیگر برنامه بودند. محمدرضا شفیعی با اینکه دو سریال «تنهایی لیلا» و «کیمیا» را در میان کاندیدا داشت، «کیمیا» را انتخاب کرد و دلیل آن را سختی تولید سریال دانست. از طرفی از همراه بودن جواد افشار تشکر کرد.

لطیفی عنوان کرد: «تنهایی لیلا» کار آرامی بود. هر سریالی موافق و مخالف دارد. قرار بود استراحت کنم کاری انجام ندهم اما با خواندن دو قسمت فهمیدم این سریال مال منه و باید بسازم و در ادامه افشار نیز از سریال «کیمیا» گفت: با سریال «کیمیا» همه نسل‌ها ارتباط خوبی برقرار کرده‌ بودند و برای اولین بار جنگ را حس کردند.

 

ناکامی علیخانی برای برملا کردن خبر خوش کارگردان «پایتخت»

 

احسان علیخانی به بهانه سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» تماس تلفنی را با مازیار میری برقرار کرد و این کارگردان گفت: امیدوارم شاهد شرایط خوب با مدیران فرهنگی باشیم و از طرفی روابط با مردم نزدیک  شود تا آثار تولید شده در زندگی مردم جاری باشد.

آزاده صمدی کاندیدای بخش زن با یک وقفه دو روزه مهمان «سه ستاره» شد و ضمن تشکر از علیخانی از فرصت حضور در این برنامه گفت: من و کامبیز دیرباز نماینده‌ای از گروه «پشت بام تهران» هستیم. تولید این سریال 6 ماه طول کشید. یکی از سخت‌ترین نقش‌هایی بود که بازی کردم اما با استقبال مردم متوجه شدم مردم سریال دوست داشتند.

 

ناکامی علیخانی برای برملا کردن خبر خوش کارگردان «پایتخت»

 

مهران مهام و برزو نیک نژاد به عنوان سازندگان سریال «دردسرهای عظیم 2 » از دیگر مهمانان شب گذشته بودند. آنها در این گفتگو از سختی‌های کار گفتند و قرار است که سری‌های بعدی این کار را ادامه بدهند چرا که هنوز بچه پشت در مونده (خنده).

 

ناکامی علیخانی برای برملا کردن خبر خوش کارگردان «پایتخت»

 

و اما در آخر علیخانی در تماسی تلفنی با مهران مدیری، از او خواست به عنوان کاندیدا در دو بخش بازیگری و کارگردانی در عرض 30 ثانیه با مردم صحبت کند.

مدیری بیان کرد: در این زمان کوتاه سلام عرض میکنم  و خسته نباشید میگم و به خاطر رای‌ها تشکر می‌کنم.

در نهایت ششمین  شب «سه  ستاره» با پیوستن به اخبار ساعت 22 به پایان خود رسید.