به گزارش افکارنیوز،
این آهنگساز و رهبر ارکستر اظهار کرد: «من از وزیر آینده انتظار دارم تمام شوراها بویژه شورای صدور مجوز را منحل کند. برای این‌که شوراها، هیچ‌ کاری به‌ جز مزاحمت انجام نمی‌دهند. موسیقی اگر از لحاظ سیاسی بدون مشکل باشد و عرف اجتماع را رعایت کند، مشکلی ندارد؛ اما نمی‌توان برای سلیقه موسیقایی جوان‌ها تعیین تکلیف کرد. من ۶۵ ساله چه می‌دانم که یک جوان ۱۸ ساله دوست دارد چه چیزی گوش بدهد، من که دریافت‌ها و مشاهده‌های او را نمی‌دانم.»

او ادامه داد: «اگر قرار است شورا تشکیل شود، باید اعضای آن هر سه یا چهار سال عوض شوند. نمی‌شود یک نفر ۲۵ سال در یک شورا بماند! به نظر من افرادی که در حال حاضر در شورا هستند، اصلا صلاحیت ندارند. نفس شوراها و ماندن طولانی‌مدت افراد در این شوراها باعث بروز مشکلات شده است.»

او بیان کرد: «کسی که خودش نمی‌تواند یک آهنگ بنویسد چگونه می‌تواند تعیین کند که باید چه نوع موسیقی‌ را گوش داد، ما مدعی‌العمومی نداریم که تعیین کند چه نوع موسیقی باید در این مملکت شنیده شود.»

این آهنگساز و رهبر ارکستر با بیان این‌که باید تنوع موسیقایی زیاد باشد، گفت: «زیبایی فرهنگ ما در تنوع آن است. فرزند من می‌خواهد رپ گوش بدهد، من نمی‌توانم به او بگویم باخ گوش بدهد. پس از این‌ همه سال هنوز نتوانسته‌اند نشان دهند که می‌توان با موسیقی چه‌ کار کرد. موسیقی می‌تواند الهام‌بخش باشد و مشاهده‌های ما را قوی‌تر و دقیق‌تر کند.»