به گزارش افکارنیوز،

رمان «وقتی از خواب بیدار شدم» نوشته کاوه بهمن ساعت 15 فردا، یکشنبه 16 آبان ماه، در سالن امیرحسین فردی نقد و بررسی می‌شود.

در این نشست نویسندگان و منتقدانی همچون شرفی خبوشان و راضیه تجار حضور خواهند داشت و نقد کاراشناسانه خود درباره این اثر داستانی و مستند انقلاب اسلامی ابراز می کنند.

«وقتی از خواب بیدار شدم» یکی از رمان‌های مجموعه «روزهای انقلاب» است که به همت بخش ادبیات حوزه هنری کودک و نوجوان و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

ساسان ناطق دبیر شورای رمان و داستان حوزه هنری کودک و نوجوان درباره این نشست گفت: «وقتی از خواب بیدار شدم» داستان بلندی است که انجمن های ایالتی ولایتی و قیام 15 خرداد 1342 را روایت میکند. بهمن کاوه در این کتاب سعی کرده نهضت 15 خرداد را برای نوجوانان به تصویر بکشد.

وی افزود: نشست نقد و بررسی «وقتی از خواب بیدار شدم» دومین جلسه از نشست های «عصر داستان» است که به همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند در زمان یاد شده به حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.

کاوه بهمن، متولد ۱۳۴۴ تهران است. نویسندگی را از نوجوانی شروع کرده و تا به امروز در این عرصه قلم زده است. او نویسندگی را با همکاری در نشریه‌های ادبی-هنری و عضویت در گروه تحریریه ماهنامه تخصصی ادبیات داستانی آغاز کرده و اولین اثر داستانی او سال ۱۳۷۰با نام «بازی آن روز‌ها» و پس از آن «خروس در استوانه سیمانی» در موضوع انقلاب اسلامی منتشر شده و پس از آن نیز کتاب «رمان نو در غیاب انسان» -مجموعه مقاله و نقد ادبی- از او منتشر شده است. «جنگی که بود» اولین رمان او در ارتباط با موضوع دفاع مقدس است.