به گزارش افکارنیوز،

«من دیوانه نیستم» عنوان جدیدترین ساخته سینمایی علیرضا امینی است که پیش تولید آن از چندی پیش با دریافت پروانه ساخت آغاز شده و براساس برنامه‌ریزی‌ها با انتخاب کامل لوکیشن‌ها، بازیگران و عوامل پشت دوربین از اول آذر در تهران و شمال کشور مقابل دوربین می‌رود.
 
«من دیوانه نیستم» به نویسندگی دانیال مقدم – که نگارش اولین فیلمنامه سینمایی خود را تجربه می کند – مضمونی اجتماعی با رگه هایی کمدی دارد و داستان زندگی چند بیمار روانی را روایت می کند که در یک آسایشگاه در وسط جنگل بستری هستند. در واقع تم اصلی داستان طی شدن روند بهبودی این بیماران و روایت زندگی تک تک آنان است که در طول فیلم به تصویر کشیده می شود.
 
امینی خود تدوین این فیلم را نیز برعهده خواهد داشت تا فیلم هر چه زودتر برای حضور در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر آماده نمایش شود.
 
این کارگردان در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «دلتا ایکس»، «انتهای خیابان هشتم»، «هفت دقیقه تا پاییز»، «استشهادی برای خدا»، «فقط چشم‌هاتو ببند»، «زمان می ایستد»، «دانه های ریز برف»، «کنار رودخانه» و «نامه های باد» را دارد و «من دیوانه نیستم» دهمین فیلم بلند وی محسوب می شود.
 
گفتنی است وزارت ارشاد با توجه به مضمون خاص فیلمنامه فیلم جدید امینی پس از برگزاری جلسات فراوان و حساسیت های بسیار پروانه ساخت این فیلم را صادر کرده است.