به گزارش افکارنیوز،

سعید ابوطالب تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه گفت: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» پس از ماه‌های طولانی به پایان خود نزدیک می‌شود و همزمان تدوین آن به صورت مجزا توسط 7 گروه تدوین آغاز شده است و به زودی از شبکه افق پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: تدوین بخش‌های مختلف این مجموعه عظیم را عده‌ای از تدوین گران با تجربه سینما و تلویزیون از جمله یاسر سنایی، محمد مهدی بهرامی نژاد، سیدمحمد حسینی پاریزی، حسین بیات ، مهدی گرامی و .... آغاز کرده‌اند.

ابوطالب کارگردان این مجموعه متفاوت گفت: «دستم را بگیر» یک رئالیتی شو در قالب مستند- مسابقه است که راه حل‌های ساده برای حل آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی را میان گرو‌ه‌های داوطلب به رقابت گذاشته است

وی با بیان اینکه هیچ کس به آنها کمک نمی‌کند، افزود: گروه‌های داوطلب هفته‌های طولانی و گاه تا چندین ماه فرصت داشته‌اند که یک انسان درمانده و ناامید را به زندگی برگردانند. حالا نتیجه تلاش آنها را می‌بینیم. مخاطب تلویزیون درباره آنها قضاوت می‌کند. در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی را برمی‌گزینند که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند و به آنها با توجه به روش‌شان در کمک‌رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می‌دهند.

تهیه‌کننده این برنامه گفت: هدف از مستند- مسابقۀ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد عادی جامعه است که با انگیزه‌های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار، کولبران، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آنها بدون استفاده از نهادها و امکانات دولتی را دارند. «یک نفر را به زندگی برگردانیم» شعار این برنامه است .

عوامل اصلی این برنامه عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان : سعید ابوطالب ، مدیر تولید: احمد مرادی، دستیاران تهیه‌کننده: محمدهادی شیرازی، علیرضا تهرانی، محمدجواد کربلایی، دستیار کارگردان : یاسر سنایی