به گزارش افکارنیوز،

زهرا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص دلیل اکران نشدن فیلم "شماره 17 سهیلا" گفت: دست روی دل من نگذارید که خون است. من واقعاً دلیل این بدقولی و ناهماهنگی در چرخه اکران را نمی دانم.

وی در همین راستا افزود: قرار بود "شماره 17 سهیلا" مهر ماه امسال اکران شود ولی به قول تهیه کننده اثر به دلایل وجود مافیای پخش اکران این اثر به تعویق افتاد. در حال حاضر چرخه اکران بسیار به هم ریخته و نامنظم است و مشخص نیست که آثار چگونه و با چه قانونی در سینماها اکران می‌شوند.

 

زهرا داوود نژاد

بازیگر سریال "باغچه مینو" با ابراز تعجب از وضعیت فعلی سینمای ایران تاکید کرد: من متوجه نمی شوم چرا فیلمی با مضمون مهم و همچنین کیفیت بالای "شماره 17 سهیلا" اکران نمی شود و به جای آثار کمدی سخیف و مبتذل در چرخه اکران روی پرده می روند. این فیلم به مسائل روز و مشکلات حال حاضر جامعه می پردازد و بدون شک اکرانش مفید به فایده خواهد بود.

وی با انتقاد از اکران فیلم‌های بی کیفیت در سال جاری سینما خاطرنشان کرد: برخی آثار در سال جاری تولید شده و همین امسال هم اکران شده اند و من نمی دانم چه نوع روابط و قانونی باعث شده تا این آثار به سرعت ساخته و اکران شوند.