تجلیل بادیگارد "جنیفرلوپز" از خلبان هواپیمای یاسوج/عکس

صبح روز یکشنبه هواپیمای مسافربری تهران به یاسوج در منطقه سمیرم در جنوب اصفهان در منطقه کوهستانی پادنا دچار سانحه شد و سقوط کرد.خلبان این پرواز کاپیتان حجت الله فولاد بود که از خلبان های زبده و کارکشته محسوب می شد و 4 سال پیش یکی از پرواز های تهران -یاسوج را که در حال سقوط بود به سلامت به زمین نشاند.

پس از سوط هواپیما تصاوی زیادی از این خلبان در فضای مجازی منتشر شد که یکی از تاثیر گذارترین آنها نماز خواندن وی در کنار هواپیما بود.

در همین زمینه احمد ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون  تصویر نماز خواند این کاپیتان فقید را در صفحه اینستاگرامش منتشر و به این نکته اشاره کرد که پرواز های بسیاری با هواپیما داشته ولی هیچکدام مانند پروازهایی که با این خلبان داشته امن و راحت نبوده است .

ایراندوست نوشت:

"این خلبان‌ها خودشان هم شایسته عبادتند خداییش با همه پرواز‌ها بودم، ولی تیک اف و لندینگ خلبان‌های ما رو هیچ جا ندیدم و کنترلشون حتی همین پرواز هم ردیف جلو اجساد همه سالم بود غیر از کسانی که زنده بودند و از سرما مردند و یا کسانی که هنوز زنده اند روح کاپیتان و تمامی کشته شدگان؛ و میهمانداران و گارد امنیت پرواز شاد ... خلبانان ایران دمتون گرم مرسی که هستین و با ارابه‌های مرگ‌پرواز می کنید ."