به گزارش افکارنیوز،

متن کامل یادداشت نیکی کریمی که در صفحه شخصی خود منتشر کرد به شرح زیر است:

«فیلم سازی کار سختی است. خیلی هم سخت، به خصوص وقتی ابعاد  فیلم ات بین المللی میشود و همه به اصطلاح می خواهند ببینند که چه کرده ای «همه می دانند» فرهادی ، کن امسال را افتتاح کرد و این یعنی کلی احساس خوب و خوب تر آنکه می بینی و می شنوی که فیلم به شدت در گیشه سختِ فرانسه موفق بوده است. سینمای ما، اقتصاد، حیات و استقلالش به این توجه در گیشه آن هم در ابعاد بین المللی احتیاج دارد. انگار بالاخره زمان آن رسیده که بجز نشانه های معرفتی و شاعرانگی که شاخص قابل اتکا و افتخار سینمای ماست، جا برای ورود به سالن های سینما و بازار فیلم های ایرانی باز شود.

«همه می دانند» را چند روز پیش در کن دیدم.

یک پنه لوپه‌کروز و‌ باردم عالی دارد و فرهادی با هوشمندی، قلب اثر پلیسی _جنایی اش را به تیم پر انرژی و درخشان تیم بازیگری اش سپرده است و یک خانم هایده صفی یاری عالی، با مونتاژی درخشان.

در چنین ژانری نیاز به یک مهندسی دقیق در اجزای قصه و شخصیت ها دارد و این تخصص فرهادی است. او باهوش تر از آن است که بتوان در شاکله و ساختار چیده شده قصه فیلم اش بنیانی سست پیدا کرد.

همیشه طرفدار جسارت بوده ام و خوشحالم که فرهادی بدون محافظه کاری و با شجاعت به نوع سینمای خودش ادامه می دهد.

در پایان باید به این مهم اشاره کنم که تقصیر ما، طرفداران و حتی مخالفان احتمالی فیلم اش نیست اگر فیلم به فیلم انتظارمان از آثار او بالاتر می رود.»