به گزارش افکارنیوز،

بیتا منصوری تهیه کننده سینما درباره زمان اکران فیلم سینمایی «کاتی و ستاره» به کارگردانی رضا مجلسی گفت: با توجه به اینکه این روزها به سینمای کودک بهایی نمی دهد دفاتر پخش و سینماداران هم تمایلی به اکران فیلم کودک ندارند و ما هنوز به دنبال این هستیم که بتوانیم قرارداد پخش این فیلم را با یکی از دفاتر پخش ببندیم.

وی با اشاره به دیگر فعالیت هایش بیان کرد: پروانه ساخت فیلم سینمایی «پاستاریونی» به کارگردانی سهیل موفق را گرفته ایم و پیش تولید هم شروع شده است. اگر کارها خوب پیش برود عید فطر کار را جلوی دوربین می بریم و بخش عمده ای از «پاستاریونی» در تهران و یک بخش کوچک آن در اصفهان فیلمبرداری می شود.

منصوری عنوان کرد: «پاستاریونی» یک کمدی خانوادگی مانند آثاری است که در دهه های گذشته خانواده ها و کودکان می توانستند توامان به تماشای آن بنشینند نه مثل کمدی های بی مایه ای که این روزها روی پرده سینما می بینیم.

این تهیه کننده در پایان اظهار کرد: مشغول رایزنی با بازیگران برای حضور در این اثر هستیم و از عوامل پشت دوربین تاکنون با کوهیار کلاری به عنوان مدیر فیلمبرداری به نتیجه رسیده ایم ضمن اینکه فیلمنامه این اثر توسط حمزه صالحی به نگارش درآمده است.