به گزارش افکارنیوز،

حسن وارسته نویسنده «بچه مهندس» به کارگردانی عای غفاری درباره نگارش این سریال که این روزها فاز دوم آن در حال ساخت است گفت: من از زمانی که قصه فاز دوم «بچه مهندس» نوشته شده بود به این کار پیوستم و از همان زمان من و امیر شاداب آن را بازنویسی کردیم و به این ترتیب حدود ۷۰ درصد از فاز دوم بازنویسی شد.

وی ادامه داد: برای فاز سوم متن از پیش نوشته شده ای وجود ندارد و لازم است به طور کامل متن فیلمنامه نوشته شود که تا چند روز دیگر وارد نگارش فاز سوم خواهم شد.

این نویسنده همچنین درباره داستان فاز سوم سریال بیان کرد: در فاز سوم جوانی شخصیت جواد را می بینیم که به سال های آخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ مربوط می شود. او در دوره جوانی خود وارد دانشگاه می شود و داستان های این فاز با دانشگاه، شغل، هویت جوانی، عشق و مسایل این دوران ارتباط پیدا می کند.

وارسته همچنین درباره نگارش سریال «دنگ و فنگ روزگار» اظهار کرد: این روزها در حال پیش تولید سریال «دنگ و فنگ روزگار» هستیم که قرار است به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی ساخته شود.

 وی درباره زمان آغاز فیلمبرداری این پروژه نیز توضیح داد: فعلا تهیه کننده و کارگردان مشغول پیدا کردن لوکیشن ها و انتخاب بازیگران هستند و امیدواریم سریال در دهه اول آبان کلید بخورد.

نویسنده «دنگ و فنگ روزگار» در پایان درباره نگارش این سریال اظهار کرد: وقتی کارگردان به کاری اضافه می شود دیدگاه هایی دارد که براساس آنها متن دوباره تغییر می کند، من هم آخرین بازنویسی را تا شب گذشته ۱۶ اردیبهشت انجام دادم و کار تحویل گروه تولید شده است.