به گزارش افکارنیوز،

سید ضیاء هاشمی دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران، درباره آخرین وضعیت واریز درآمد حاصل از پخش فوتبال‌های جام جهانی در سینما‌ها، گفت: فعلاً از بین هفتاد و خرده‌ای سینما که مسابقات جام جهانی را پخش کرده اند، فقط شش سینما واریزی داشتند و خبری از بقیه نیست.

وی درباره واریز درآمد حاصل از پخش بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در سینما، به حساب صاحبان فیلم و خانه سینما بیان کرد: در مورد جزئیات فروش و پرداخت های نمایش این بازی فعلا اطلاعی به ما نداده اند و کماکان منتظر جواب هستیم.

دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران ادامه داد: پول‌ پخش فوتبال‌های جام جهانی به حساب خانه سینما و درآمد نمایش فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز به حساب صاحبان فیلم واریز خواهد شد.

هاشمی با بیان این مطلب که کمیته انصباطی شورای عالی اکران تمام کار‌های قانونی راجع به این جریان را انجام داده، عنوان کرد: ما به عنوان کمیته انضباطی شورای عالی اکران تمام کار‌های قانونی مربوط به درآمد و واریز پول‌های حاصل از پخش فوتبال‌های جام جهانی و بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز را انجام دادیم و به طور کامل و واضح ابلاغ کردیم. هیچ بهانه‌ای برای واریز نکردن پول وجود ندارد. امیدوارم به زودی سرنوشت پول‌ها مشخص شود.