به گزارش افکارنیوز،

ناهید السادات شریفی تهیه کننده برنامه «هزار راه نرفته» با حضور در این قسمت از برنامه، درباره حواشی ایجاد شده پیرامون حضور مهمانان چند شب گذشته، گفت: زوج مهمان برنامه چهارشنبه شب ما برای جدایی از یکدیگر با مراجعه به شعبه دادگاه خانواده، تقاضای طلاق داده بودند که مشاور و دادیار محترم، آن ها را با راهنمایی به سمت ترک فضای مجازی و حفظ حریم ها هدایت کرد و آن ها با قبول این تصمیم دوباره به زندگی خود برگشته بودند.

وی با اشاره به اینکه برنامه ما در ماه های گذشته ضبط شده است، افزود: در آن زمان این زوج به برنامه دعوت شدند و از تجربیات خود در همین زمینه گفتند. این برنامه اتفاقا برای حفظ و صیانت از خانواده تولید شده و دقیقا درباره مضرات فضای مجازی و آسیب های آن به خانواده ها طراحی شده بود.

شریفی تصریح کرد: بعد از گذشت مدتی آن ها بنا به یک تصمیم شخصی و حفظ موازین دوباره به فضای مجازی بازگشتند و این موضوع تصمیم شخصی این زوج بوده است.

تهیه کننده برنامه «هزار راه نرفته» عنوان کرد: تمام کسانی که تصاویر و عکس های گذشته این زوج را منتشر و قصد آسیب رساندن به برنامه و آن‌ها را داشتند، حتما مورد پیگیری قرار خواهند گرفت اما مخاطبان ما بنا به سابقه و نیت برنامه ما همیشه لطف خود را شامل حال ما کردند.