به گزارش افکارنیوز،

سید مسعود اطیابی نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون دپیرامون ساخت سریال تلویزیونی «کامیون» گفت: ترجیح من بر این است که اطلاعات دقیق پروژه توسط تهیه کننده اعلام شود، اما در همین حد بگویم که پروژه نزدیک به یک هفته است که جلوی دوربین رفته و فیلمبرداری اثر همچنان ادامه دارد.

اخبار فرهنگ و هنر- وی درباره مدت زمان فیلمبرداری سریال تلویزیونی «کامیون» تاکید کرد: سریال کامیون اثر نسبتاً بلندی است که فیلمبرداری آن تا پایان سال ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.

این کارگردان تلویزیون پیرامون نام نهایی سریال «کامیون» اشاره کرد: با توجه به اینکه یک فیلم سینمایی و یک سریال پیش از این با نام کامیون ساخته شده است، نام این پروژه در ادامه راه تغییر خواهد کرد. در حال حاضر تیم تولید مشغول فیلمبرداری در تهران بوده ولی در ادامه به دو یا سه شهر دیگر نیز سفر خواهیم داشت. 

وی درباره زمان پخش و مدت سریال کامیون اظهار کرد: سریال کامیون در ۳۰ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای تولید می‌شود و از ابتدا تا پایان فروردین ۹۸ پخش خواهد شد. پخش این سریال تلویزیونی از نوروز آغاز شده و تا ماه رمضان ادامه پیدا خواهد کرد.

اطیابی پیرامون عوامل این سریال تلویزیونی خاطرنشان کرد: این مجموعه تلویزیونی را شهاب عباسی بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته مهدی هاشمی و نسرین مقانلو، جهانبخش سلطانی، بیتا سحرخیز، علی عامل هاشمی، سپند امیرسلیمانی، بهنام شرفی، آرزو نبوت، سیاوش مفیدی، گیتی قاسمی، ماهان عبدی، مهسا طهماسبی، هادی مرتضی زاده و... در این سریال نقش آفرینی خواهند کرد. «کامیون» را ابراهیم آرزو و شهرام دانشپور برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تولید می‌کنند.