به گزارش افکارنیوز،

علیرضا استادی بازیگر سینما و تلویزیون ، پیرامون فعالیت‌های اخیرش در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال « از سرنوشت » به کارگردانی «محمدرضا خردمندان» و «علیرضا بذرافشان» و تهیه‌کنندگی «علی‌اکبر تحویلیان» هستم که از شبکه دو سیما پخش می‌شود و همچنین در سریال «به رنگ خاک» به کارگردانی محسن یوسفی و حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی سعید بشیری به ایفای نقش پرداخته‌ام که از شبکه یک سیما و شبکه تماشا روی آنتن‌ می‌رفت که پخش آن به پایان رسیده است.

اخبار چهره ها - وی پیرامون فعالیت‌های سینمایی خود ابراز کرد: در فیلم سینمایی « گواهی امضاء » به کارگردانی شهرام اسدزاده به ایفای نقش پرداخته ام که در مرحله تدوین است و امیدوارم مورد اقبال مخاطبین و هیئت‌داوران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر قرار گیرد.

این بازیگر سینما درباره داستان فیلم سینمایی «گواهی امضاء» اظهار کرد: «گواهی امضاء» روایتی پیچیده از زندگی یک زوج به نام فریبرز و محبوبه است که پس از یک حادثه تصادف رانندگی دختربچه ٥ ساله‌شان تینا، آن‌ها را سر راه زوج دیگری به نام‌های اشکان و ندا قرار می‌دهد، در میان این هیاهو و درگیری‌ها هر کس به فکر نجات زندگی خودش است و ...

علیرضا استادی در خصوص دیگر آثار سینمایی خود اذعان کرد: در فیلم «ماهی و برکه» به کارگردانی علی براتی و تهیه‌کنندگی هادی انباردار به ایفای نقش پرداخته‌ام که با محوریت حمایت از تولید داخلی و نخبگان کشور تهیه و در شهرستان اقلید استان فارس فیلم‌برداری شده است.

وی در همین راستا افزود: فیلم سینمایی «ماهی و برکه» مقطع ۸ تا ۲۰ سالگی یک جوان نخبه را به تصویر می‌کشد و اختراعات و ابتکارات زندگی او را روایت می‌کند و بنده در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون سعید آقاخانی، بهناز جعفری، میر طاهر مظلومی، مهسا هاشمی و ... به ایفای نقش پرداخته‌ام.

علیرضا استادی پیرامون حضور خود در سریال «از سرنوشت» بیان کرد: سریال «از سرنوشت» یک سریال  ۵۲ قسمتی به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان است و بنده در این سریال نقش «شعبان» را ایفا می‌کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: بنده در حدود ده ماه درگیر ضبط پروژه بودم و نقش شعبان به این صورت است که از جمع‌آوری ضایعات شروع می‌کند و به خاطر کار‌های خلافی که انجام می‌دهد درنهایت به گاراژ ماشین می‌رسد و در آخر از یک کار کثیف سر درمی‌آورد.

بازیگر سریال «از سرنوشت» در خصوص دلیل پذیرش و چگونگی نزدیکی به این نقش تصریح کرد: قرار بود نقش دیگری را در این سریال ایفا کنم، اما پس از گفت‌وگو با نویسنده و کارگردان این سریال تصمیم بر این شد که بنده در نقش شعبان جلوی دوربین بروم.

وی در همین راستا افزود: من تا به امروز بیشتر نقش‌های خاکستری را ایفا کردم و در این فیلم نقش من کاملاً منفی است و با آنکه نقش از روحیه و اخلاقم دور بود، اما چالش‌برانگیز بودن و پیچیده بودن این نقش برایم جذابیت بسیاری داشت و با حمایت مجموعه گروه علی‌الخصوص کارگردان پروژه به این نقش نزدیک شدم.

بازیگر سریال «از سرنوشت» پیرامون ژانر این سریال اذعان کرد: ژانر این سریال اجتماعی است و با توجه به انرژی کارگردانان در قصه به ژانر کودک و نوجوان نیز توجه شده است و امیدوارم که بازخورد مردم نسبت به تلاش ده‌ماهه عوامل این سریال خوب باشد.

وی در خصوص همکاری خود با علیرضا بذرافشان و محمدرضا خردمندان اظهار کرد: در سریال «از سرنوشت» افتخار همکاری در کنار این دو عزیز را داشتم و توانستم از تجربه آن‌ها استفاده کنم، شناسنامه کاری هر دو مشخص است و از نادر کارگردان‌های تیزهوش و کاربلد هستند که خیلی خوب درام را می‌شناسند و می‌توانند خیلی خوب آن را به بیننده عرضه کند البته این موفقیت ممکن نبود مگر با حمایت‌های بی‌دریغ تهیه‌کننده پروژه علی‌اکبر تحویلیان که با تمام نقصان‌های موجود، به‌خصوص مشکلات مالی که وجود داشت توانست به بهترین نحو ممکن از پس‌کار بربیاید.