به گزارش افکارنیوز،

قطب الدین صادقی نویسنده، کارگردان و پژوهشگر تئاتر، درباره آخرین مجموعه فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی بازی در سریال جدید «ابوالقاسم طالبی» را آغاز کرده‌ام، فیلمبرداری سریال دو ماه پیش آغاز شده و من هم جلوی دوربین این کارگردان سینما و تلویزیون رفته‌ام. 

اخبار چهره ها - وی در همین راستا ادامه داد: گروه چندی پیش برای فیلمبرداری راهی شمال کشور شده و من در سکانس‌های شمال حضور نداشتم اما به محض برگشت گروه از شمال کشور، به احتمال فراوان بار دیگر جلوی دوربین می‌روم، البته به دلیل اتفاقاتی که طی این مدت شاهد آن بودیم، فیلمبرداری مدتی تعطیل بود اما به تازگی بار دیگر شروع شده است.

بازیگر سریال «معمای شاه» در همین راستا ادامه داد: فیلمبرداری این سریال به تعویق نیفتاده اما شهادت سپهبد قاسم سلیمانی کمی دل و دماغ را از همه گرفته است، اتفاقی که در تئاتر هم دیده می‌شود و بسیاری از آثار نمایشی یا تعطیل شدند و یا اجرای خود را به تعویق انداخته‌اند. 

وی درباره نقش خود در سریال «ابوالقاسم طالبی» تصریح کرد: بدون شک فیلمنامه و نقش را دوست دارم در غیر ان صورت بازی در آن را نمی‌پذیرفتم، این فیلمنامه نسبت به سایر آثار طالبی بسیار متفاوت است و نقش من هم نقشی متفاوت نسبت به کارنامه کاری‌ام در مقام بازیگر است. 

بازیگر سریال «کلاه پهلوی» درباره داستان سریال جدید ابوالقاسم طالبی اذعان کرد: روایت این سریال کاملاً به روز است، این سریال برخلاف آثار پیشین طالبی تاریخی نیست و داستانش در مورد افرادی است که به اختلاس و دزدی مشغولند. 

وی درباره زمان فیلمبرداری این سریال اضافه کرد: قرارداد من برای سریال ابوالقاسم طالبی چهار ماه بود اما با توجه به طولانی‌تر شدن پروژه به احتمال فراوان حداقل تا تابستان سال آینده جلوی دوربین خواهم رفت.

صادقی پیرامون سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: من خود را بازیگر نمی‌دانم زیرا دغدغه و چالش همیشگی من نویسندگی و کارگردانی تئاتر است، اما در این بین اگر کاری را به شدت دوست داشته باشم بازی در آن را می پذیرم به همین دلیل تنها کاری که پذیرفتم سریال ابوالقاسم طالبی بود.