به گزارش افکارنیوز،

داریوش آذری آهنگساز و نوازنده که به تازگی در عرصه خوانندگی نیز فعالیت های خود را به صورت رسمی آغاز کرده در برج آزادی تهران کنسرتی را از مجموعه قطعات منتخب آلبوم « آبی خاکستری » و چند اثر دیگر را برگزار می کند.

اخبار فرهنگ و هنر - «آبی خاکستری» آلبومی به آهنگسازی و خوانندگی داریوش آذر در فضایی اجتماعی و رمانتیک است که اشعار آن از شاعرانی چون احمد شاملو ، حمید مصدق، شفیعی کدکنی، رضا براهنی انتخاب شده است.

در این کنسرت که مخاطبان را به شنیدن یک داستان واقعی دعوت کرده، مرجان مدرس، شایان دیانتی، شاهین فدایی، آروین ایران پور، نیما رفیع به عنوان نوازندگان اصلی گروه و سیاوش ملاییان، یلدا احسانی به عنوان نوازندگان مهمان حضور دارند.

داریوش آذر فعالیت حرفه‌ای موسیقی را با ورود به دانشکده هنر دانشگاه تهران و نوازندگی ساز کنترباس در سال ١٣٨٠ آغاز کرد و پس از اخذ مدرک موسیقی به عنوان نوازنده صراحی به گروه محمدرضا شجریان پیوست. او با گروه هایی چون «پالت» ،«دال» و  همایون شجریان نیز همکاری کرده است.

آلبوم «آبی خاکستری» به عنوان اولین اثر مستقل این آهنگساز و خواننده، بعد از جدایی از گروه «پالت » روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه در برج آزادی روی صحنه می رود.