به گزارش افکارنیوز،

ویروس کرونا این روز‌ها مشکلات متعددی را برای برنامه سازان تلویزیون ایجاد کرده است و ضبط برنامه‌هایی مثل « عصر جدید » که نیاز به حضور تماشاگران دارد را دچار مختل کرده است اما به تازگی احسان علیخانی توضیحاتی درباره ادامه ضبط «عصر جدید» منتشر کرده است که در ادامه آن را می‌خوانید:

اخبار فرهنگ و هنر - «سلام رفقا شنبه و یکشنبه پخش فصل دوم مسابقه «عصر جدید» شروع می‌شود. رفقا از الان بگم که هی گیر ندین: هر چی ماچ و بوسه، دست دادن، بغل کردن و حضور کلی تماشاگر کنار هم در راستی ازمایی و مسابقه اصلی خواهید دید مربوط به ضبط‌های تا ۲۷ بهمن و قبل از اعلام شیوع ویروس در کشور است. پس لطفا هنگام تماشا پروفسور سمیعی نشین برای ما.

 

مسابقه عصر جدید؛ ضبط «عصر جدید» از سر گرفته شد/ علیخانی به پیشواز نوروز می‌رود

مرحله راستی آزمایی و پذیرش «عصر جدید» در حال پخش است و امشب (سه شنبه) قسمت آخر آن ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن می‌رود و جمعه ساعت ۲۰ قسمت اول برنامه «هشتگ عصرجدید» پخش می‌شود و ما شنبه و یکشنبه ۲۲:۳۰ با قدرت و انرژی شما مسابقه فصل دوم شروع می‌کنیم.

این برنامه را در شب و روز میلاد حضرت علی (ع) و ۲۸ اسفند پخش می‌کنیم و تمام شب‌های ایام نوروز و تعطیلات برنامه داریم، چون به اندازه کافی در بهمن ضبط کردیم و شروع کردیم. «هشتگ عصرجدید» را یک گروه جمع و جور ۳۰ نفره ضبط و مونتاژ کردند.

باز اگر لازم باشد بدون تماشاگر مسابقه ضبط می‌کنیم، ولی بخش عمده شرکت کننده‌های ما از شهرستان تشریف می‌آرند و این کار سخت می‌کند. با اینکه تیم پزشکی داریم و همه چی تست می‌شود، اما در این ایام هر چی از سفر غیر ضروری جلوگیری کنیم بهتره، «عصر جدید» بدون تماشاگر عین داربی پرسپولیس - استقلال بدون تماشاگر است، تماشاگر ما باید رای بدهد، به شرکت کننده انرژی بدهد و در قوانین فصل جدید با داور چالش دارد. اگر بخواهیم از نزدیک ۱۰۰۰ نفر تماشاگر تست پزشکی بگیریم خوشبینانه ۵ ساعت طول می‌کشد.

بهتون قول میدهم زحمت ۶ ماهِ گروه عصر جدید، و چند ماه حقوق عقب افتاده و بی پولی، با عشق و انگیزه‌ای ساخته شده که می‌تواند برای ساعاتی شما را از استرس و نگرانی دور کند.

 اولا: درود به شرف تمام پزشکان و پرستاران و کادر درمانی که دارند با عشق و ایثار کار میکنند.

ثانیا: دم تمام گرو‌های برنامه ساز، سریال ساز، خبرنگار، گرم که دارند شبانه روز کار میکنند و تیم پزشکی کنارشان هست، که وقتی خیلی از شما مراعات کردید و در منزل هستید، حداقل محصولی باشد برای تماشای شما. شنبه و یکشنبه با قدرت می‌آیم ان‌شاءلله و تا آخر نوروز با شما خواهیم بود، نشاط شما الان مهمترین دغدغه ماست، برامون دعا کنین که شرمنده شما نشیم.

کرونا بدون رعایت و مراعات تک تک ما شکست نخواهد خورد، اما کنار هم و با همت همگی حتما شکستش میدیم.»