با شیوع ویروس کرونا شاهد تغییراتی در برنامه‌های تلویزیونی هستیم، امشب نیز قبل از شروع برنامه دورهمی کلیپی از حضور تیم پزشکی در پشت صحنه برنامه «دورهمی» پخش شد.

اخبار فرهنگ وهنر- این برنامه با رعایت بهداشت و ضدعفونی لوکیشن میزبان تماشاگران ضبط شده است.

در بخش اول مهران مدیری درباره شهاب سنگی که به سمت زمین می‌آید،گفت: سازمان فضایی ناسا اعلام کرده یک شهاب سنگ با سرعت ۳۲ هزار کیلومتر برساعت به کره زمین نزدیک می‌شود که به اندازه قاره آفریقا است.

وی گفت: قرار است این شهاب سنگ اردیبهشت ماه از کنار زمین رد شود، ناسا اعلام کرد اگر ما ۷درصد در محاسبات خودمان خطا کرده باشیم، این شهاب سنگ به زمین برخورد می‌کند و جز یک غبار از کره زمین باقی نمی‌ماند، تا اردیبهشت حال کنید. (خنده)

مدیری امشب نیز به حقوق کارگران اشاره کرد و گفت: حقوق کارگران را بدهید، کارمندان، بازنشستگان و بقیه مشاغل هم مشکل دارند، اما هر کسی می‌تواند حقوق کارگر خود را بدهد.

در بخش بعدی مدیری درباره سفر‌های مردم بعد از تعطیلیبه علت شیوع کرونا توضیح داد: از زمانی که اعلام شد کرونا آمده، یک عده ای۲۰ شیشه الکل صندوق عقب ماشین گذاشتند، برای ضدعفونی!

وی ادامه داد: با ۴۰ سیخ جوجه راهی شمال شدند و جاده بسته شد و همه رفتن شمال ضدعفونی کنند اما مردم از سفر به استان های گیلان و اصفهان در عید خودداری کنند چراکه خطر ابتلا  به کرونا افزایش پیدا می‌کند.

مدیری درباره رانتخواران جامعه گفت: تمام لذت و انگیزه یک عده این است که برتری نسبت به دیگری داشته باشند و یک لقمه غذا بدون رانت ازگلو آن‌ها پایین نمی‌رود.برخی می‌گویند بالاخره ما که کار دستمان است و باید فرقی با دیگران داشته باشیم.

وی گفت:کیت تشخیص بیماری کرونا کمیاب است،فردی یک بسته از آشنا‌ها گرفته و در بوفه خانه خود گذاشت.

مدیری گفت:در جشنواره فیلم فجر ۸ سری از بلیط فیلم‌ها را گرفته، اما آخرین فیلمی که دیده فیلم عروسیش بود. پیش پا افتاده‌ترین آدم‌ها همین افراد هستند وسعی می‌کنند برتر از بقیه به چشم بیایند، اما هیچی نیستند.

مدیری کامنت‌های مخاطبان را درباره خرید کردن پدر‌ها خواند.

هفت سال پیش پدرم کاپشن خریده بود و هنوز اندازه ام نشده است.

آقای مدیری پدرم مثل شماست و لباسش گشاده که وقتی بزرگ شد اندازه اش بشه.

دلم برای کاپشن‌های زیپ دار شما تنگ شده.

پدرم از وقتی فهمیده منتظریم تابستان بیاد کرونا بره خیلی ذوق زده شده و میگه حالا که گرما را دوست دارید،کولر بفروشیم.

تو خونه سرفه کردم همه چپ چپ نگاهم کردند گفتم به خاطر سیگار هست، پدرم گفت خداروشکر.

پدرا همیشه عقیده دارند که بریم جلوتر مغازه ارزان ترم پیدا می‌شود.

آقای مدیری قدرت خرید خود را از دست دادیم و قدرت فروش پیدا کردیم برای استودیو فرش و تلویزیون نمی‌خواهید. (مدیری نسبت به خنده تماشاگران گفت که کامنت تلخی بود)

مدیری چشات سگ داره

بیچاره پدر‌ها که روز زن خرید کردند و حالا که روز مرد شده همان جوراب هم از آن‌ها دریغ می‌شود.

در بخش بعدی مدیری به متفاوت بودن نوروز امسال اشاره کرد و گفت: خطرناک‌ترین اتفاقی که امسال برای عید افتاده، تعطیلی باشگاه‌های بدنسازی و آرایشگاه‌های زنانه است. ما امسال دید و بازید‌هایی را در پیش داریم که نه خبر از بازو کلفت و نه خبری از ابرو نازک.

قرار است قطر همه چیز به اندازه طبیعی خودش باشد و این خیلی ترسناک است.