به گزارش افکارنیوز،

«الناز شاکردوست» بازیگر زن سینمای ایران توانست در ادامه موفقیت‌های اخیر خود در سینما به عنوان پرفروش ترین بازیگر زن سینما در سال ۹۸ شناخته شود. 

اخبار چهره ها - شاکردوست بعد از بازی در فیلم سینمایی خفه گی به کارگردانی فریدون جیرانی به گفته خود مسیر متفاوتی را در بازیگری آغاز کرد، مسیری که با بازی در فیلم « شبی که ماه کامل شد » برای وی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر را به دست آورد. 

الناز شاکردوست با ایفای نقش در دو فیلم «مطرب» و «شبی که ماه کامل شد» عنوان پرفروش ترین بازیگر زن سال ۹۸ را کسب کرده است. او در مجموع ۴۹۵۵۸۸۱۶۰۰۰ تومان فروخت.

فیلم سینمایی مطرب ساخته مصطفی کیایی توانست در نهایت ۳۸،۵۴۵،۸۳۴،۰۰۰ تومان فروش داشته باشد، البته شاید اگر سینما‌ها به دلیل ویروس کرونا تعطیل نمیشد این فیلم می‌توانست رکورد ۴۰ میلیارد تومان فروش را هم پشت سر بگذارد.

شاکردوست در فیلم مطرب با بازیگرانی همچون پرویز پرستویی ، محسن کیایی، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم، محمدرضا شیرخانلو، دیانا دهقان همبازی شده بود.

همکاری شاکردوست با نرگس آبیار توانست عناوین مهمی در جشنواره فیلم فجر و گیشه را برای وی به همراه داشته باشد، این فیلم با وجود مضمون متفاوت و بعضا خشن خود توانست در گیشه موفق شده و به رقمی معادل ۱۹,۰۱۲,۹۸۲,۰۰۰ تومان دست پیدا کند. 

گفتنی است پریناز ایزدیار با ایفای نقش در دو فیلم «سرخپوست » و «متری شیش و نیم» در مجموع ۴۲۷۰۱۵۶۰۰۰۰ تومان فروخت و رتبه دوم پرفروش ترین بازیگر زن سال ۹۸ را به خود اختصاص داد.

همچنین ساره بیات با ایفای نقش در «رحمان ۱۴۰۰»، «هزارتو»، «سمفونی نهم» رتبه سوم پرفروش‌ترین بازیگر زن سال ۹۸ را با فروش ۲۸۷۸۵۹۲۳۰۰۰ تومان به دست آورد.