به گزارش افکارنیوز،

محمد بحرانی که با منصور ضابطیان در برنامه «فرش بنفشه» رادیو ایران گفتگو می‌کرد، درباره سریال نوروزی که در آن ایفای نقش کرده، توضیح داد: تا سه چهارروز مانده به عید درگیر تصویربرداری سریال «دوپینگ» بودیم و یک بخش‌هایی هم مانده که باید ببینم چکار می‌شود با آن کرد.

اخبار فرهنگ و هنر- وی افزود: من در این روز‌های قرنطینه سعی کرده ام رعایت کنم و درخانه بمانم. برخی روز‌ها اصلا بیرون نمی‌روم حتی برای خرید‌های کلی و سعی می‌کنم زنگ بزنم نان و بقیه خریدها را برایمان بیاورند و پشت در تحویل بگیرم.

این بازیگر درباره رویای خود برای سال ۹۹ گفت: فعلا رویای من در این حد است که زنده بمانیم. مادرم در شیراز هستند. در شیراز مسائل بهداشتی رعایت می‌شود. میزان شیوع  در استان فارس کندتر بود، چون مردم رعایت می‌کردند. یکسری فیلم دیدم که از ورود مهمانان نوروزی جلوگیری می‌کردند که البته کار خیلی خوبی هم می‌کردند. اصلا الان مسافرت کردن چه کاری است. باید مردم در خانه بمانند.
بحرانی توضیح داد: مصاحبه‌ها با مردم را دیدم. برخی می‌گفتند سال گذشته نتوانستیم برویم به خاطر همین امسال رفتیم. اصلا انگار از اخبار جهانی به دور هستند. حالا  امسال را سفر نرویم اتفاقی نمی‌افتد.  در خانه ماندن مردم توصیه‌ای برای حفظ جانشان است و فکر می‌کنم از نان شب هم مهم‌تر باشد.

وی ادامه داد:برخی مغازه‌ها با وجود اعلام تعطیلی صنوف هنوز باز هستند. من زمانی که عروسک گردانی می‌کردم هر روز به همان اندازه‌ای دستمزد می‌گرفتم که عروسک گردانی می‌کردم. اینکه مردم احتیاج به درآمد دارند را درک می‌کنم، اما اول باید زنده بمانیم که بتوانیم نان در بیاوریم. این بیماری را نباید به مردم منتقل کنیم. ممکن است بدن ما قوی باشد، اما آیا دلمان می‌خواهد که ناخواسته دیگران را مبتلا کنیم و باعث فوت کسی شویم، پس در خانه بمانیم.

صدا پیشه کاراکتر‌های «جناب خان» و «ببعی» در ادامه گفت: آقای همساده اگر الان بود قطعا تا الان سه بار درگیر کرونا شده بود. امسال سریال «دوپینگ» را داشتم.  تا الان بازخورد‌ها خوب بوده است. بازه کار ما کوتاه بود و روزهای آخر تصویربرداری  با این بحران  مواجه شدیم  و کوتاه‌تر هم شد. شاید در یک شرایط عادی خودمان راضی‌تر بودیم از کیفیت، اما من واکنش های خوبی گرفتم. بخش دوست داشتنی از کاری که در رزومه کاری ام دارم آقای ضابطیان در کنار شماست. امیدوارم حتما در آینده باز هم با شما کار کنم.

گفتنی است:«فرش بنفشه» به تهیه کنندگی زهرا قائدی و محمد اسماعیل پور با اجرای منصور ضابطیان هر روز ساعت ۱۷ از رادیو ایران پخش می‌شود.