به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی «مورتال کامبت» شاید یکی از مورد انتظارترین آثار  سینمای هالیوود  طی سالهای گذشته باشد، اثری که برای بسیاری از علاقمندان به بازیهای کامپیوتری الهام بخش است. 

اخبار فرهنگ و هنر - « مورتال کامبت » فیلمی رو به اکران در ژانر هنر‌های رزمی فانتزی به کارگردانی سایمون مک‌کوید و محصول سال ۲۰۲۱ است. فیلم‌نامه این فیلم توسط گِرگ روسو بر اساس مجموعه بازی ویدئویی به همین نام اثر اد بون و جان توبایاس به رشته تحریر درآمده است.

 

https://static3.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2020/01/Mortal-Kombat-11.jpg

 

این فیلم به عنوان نسخه‌ای بازراه‌اندازی شده در این مجموعه محسوب می‌شود و دنبالهٔ مورتال کامبت: نابودی (۱۹۹۷) است. مورتال کامبت قرار است توسط برادران وارنر در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ به نمایش درآید.

جو تسلیم در نقش بی هان/ساب-زیرو، تادانابو آسانو در نقش ریدن، مکاد بروکس در نقش جکسون «جَکس» بریگس، سیسی استرینگر در نقش میلینا، لودی لین در نقش لیو کانگ، جسیکا مک‌نامی در نقش سونیا بلید، جاش لاوسون در نقش کینو، چین هان در نقش شنگ سونگ، هیرویوکی سانادا در نقش هانزو هاساشی/اسکورپیون و مکس هوانگ در نقش کونگ لائو از جمله بازیگران اصلی فیلم سینمایی «مورتال کامبت» هستند. 

 

به احتمال فراوان این فیلم سینمایی یکی از آثار پرخرج سینمای سال باشد، حال باید دید آیا این فیلم می‌تواند هزینه های خود را جبران کند و مهمتر از آن پیش بینی‌ها برای موفقیت این اثر تا چه حد به واقعیت می پیوندد.