با ورود کرونا بسیاری از فعالیت‌های حوزه موسیقی مانند دیگر حوزه‌ها با مشکلات فراوانی رو به رو شد. در این شرایط بسیاری از آهنگسازان فرصت را غنیمت شمردند و قطعاتی را نوشتند که ممکن است در آینده نزدیک به مشهورترین و محبوب‌ترین قطعات تبدیل شود.

اخبار چهره ها - فرید سعادتمند، آهنگسازی است که در دوران قرنطینه از فعالیت موسیقی فاصله نگرفته است، هرچند بسیاری از برنامه‌های حرفه‌ای این هنرمند به سبب شیوع ویروس کرونا مختل شد.

فرید سعادتمند درباره فعالیت‌هایش در این روز‌ها، گفت: کرونا بسیاری از فعالیت‌های من را تغییر داد. پیش از شیوع این ویروس برنامه همکاری با ارکستر «متروپولیتن پراگ» را داشتم؛ قرار بود آلبومی با این گروه تولید شود و قطعاتی را با ارکستر ساختم، اما به دلیل شیوع کرونا پروژه به مرحله ضبط صدای خوانندگان نرسید.

وی افزود: قرار است این پروژه به زودی کار خود را از سر بگیرد. دو خواننده ایرانی نیز به کار اضافه خواهند شد. یکی از این خوانندگان مجید صمیمی است. خواننده دیگر هنوز مشخص نشده است، اما بی تردید آن خواننده هم مانند صمیمی، آواز خوان است و به موسیقی ایرانی تسلط کامل دارد.

آهنگساز آلبوم «حالا که می‌روی» در ادامه به دیگر فعالیت هایش اشاره کرد و گفت: در دوران قرنطینه قطعه‌ای با نام «بغض» را ساختم. خواننده این قطعه مجید صمیمی بود و این اثر منتشر شده است. در آینده هم یک آلبوم با خوانندگی مجید صمیمی تولید و منتشر خواهیم کرد.

سعادتمند در پایان گفت: در دوران قرنطینه قطعات کمی را آهنگسازی کردم. علت این کم کاری مشکل ریه من بود. مجبور بودم در این ایام کمی استراحت کنم. علاوه بر این زمان بیشتری را به مطالعه و تماشای فیلم اختصاص دادم و سعی کردم در این دوران چند قطعه‌ای هم نگارش کنم.