به گزارش افکارنیوز،

مسابقه «هفت روز و هفت ساعت» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب تولید شده است و بازیگران و هنرمندانی از ایران و لبنان در ۶ گروه دو نفره به رقابت می‌پردازند.

اخبار فرهنگ و هنر - گروه اول را عدی رعد و رباه الشریف زوج هنرمند لبنانی، گروه دوم علیرام نورایی بازیگر ایرانی و کارلوس عازار سوپراستار مسیحی لبنانی، گروه سوم الناز حبیبی از ایران و ساره قصیر  از لبنان، گروه چهارم حمیدرضا حامی خواننده و محمد شمص، گروه پنجم امیرحسین رستمی هنرمند ایرانی و مهدی فخرالدین بازیگر لبنانی و گروه ششم را لیندا کیانی بازیگر ایرانی و سالی باسما از لبنان تشکیل می‌دهند. لادن مستوفی هم داوری این مسابقه را برعهده دارد.

ضبط «هفت روز و هفت ساعت» از موزه ملیتا در جنوب لبنان آغاز و مثل یک مسابقه نفسگیر رالی تا یک موزه در شمال تهران ادامه پیدا می‌کند.

سعید ابوطالب که مجموعه‌های مختلفی مثل «رالی ایرانی» و «هفت شهر عشق» را در این ژانر تجربه کرده، این بار هم بدون اینکه بازیگران از سناریو کار مطلع باشند، آنها را تا آخرین سکانس، مانند بینندگان، غافلگیر می‌کند.

«هفت روز و هفت ساعت» هر شب ساعت ۲۱ از شبکه نسیم سیما روی آنتن می‌رود و روز بعد ساعت ۱ و ۴ بامداد، ۸ صبح و ۱۴ بازپخش می‌شود.