به گزارش افکارنیوز،

کمپانی دیزنی دوباره تاریخ اکران فیلم سینمایی «مولان» را به دلیل پاندمی کرونا به تعویق انداخت. این فیلم سینمایی مورد انتظار در تاریخ ۲۱ آگوست (۳۱ مرداد) اکران خواهد شد.

اخبار فرهنگ و هنر - این لایو اکشن اقتباسی از نسخه کلاسیک مولان به کارگردانی نیکی کارو، قرار بود در تاریخ ۲۴ ژوئیه راهی سینماها شود، اما با توجه به افزایش دوباره شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در کالیفرنیا و دیگر ایالت ها، برنامه‌های دیزنی دچار تغییر شد.

آلن هورن و آلن برگمن از روسای کمپانی دیزنی ، اعلام کردند: «در حالی که این پاندمی برنامه‌های اکران ما برای « مولان » را تغییر داده است، اما ما به انعطاف پذیر بودن در مقابل شرایط ادامه خواهیم داد.»

تغییر تاریخ اکران «مولان» زمانی اعلام شد که کمپانی برادران وارنر اکران فیلم سینمایی «انگاشته» را تا ۱۲ آگوست به تعویق انداخت.

فیلم سینمایی مهیج «نامتعادل» جدیدترین اثر راسل کرو نیز اکرانش از ۱۰ ژوئیه تا ۳۱ ژوئیه یعنی تاریخ قبلی اکران «انگاشته» عقب افتاده است. سولستیک استودیو تصمیم دارد اولین اکران جهانی بعد از بازگشایی سینما‌ها را با این فیلم رقم بزند. این کمپانی مدتی پیش یک نظر سنجی راه‌اندازی کرد که در آن بیش از ۸۰ درصد آمریکایی‌ها اعلام کردند، می‌خواهند در ماه ژوئیه به سینما بروند.

«بیل و تد با موسیقی روبرو می‌شوند» نیز دیگر فیلمی است که به تازگی اعلام شده اکرانش به زمان دیگری موکول شده است.