به گزارش افکارنیوز،

 مستند «بابا آمد» به تهیه کنندگی و کارگران سید جمال عود سیمین با موضوع  گفتگو با همسر و دختر خردسال شهید داریوش رضایی نژاد از دانشمندان هسته ای کشورمان امروز سه شنبه ۳۱ تیر ساعت ۱۴ از شبکه پنج پخش می‌شود.

اخبار فرهنگ و هنر - داریوش رضایی‌نژاد پدر آرمیتا از دانشمندان برجسته ایران زمین در زمینه انرژی هسته‌ای بود که در تاریخ یکم مرداد سال ۱۳۹۰، در سن ۳۶ سالگی در مقابل دیدگان دخترک پنج ساله‌اش توسط عوامل آمریکا و رژیم صهیونیستی ترور شد و همسر و دختر خردسال او آرمیتا شاهد عینی این ماجرا بودند.

مستند «بابا آمد» شامل گفتگو با شهره پیرانی و آرمیتا، کسانی که شاهد عینی ماجرای تلخ ترور این دانشمند جوان کشورمان بودند و شرح حال این ۲ بازمانده عزیز، یکسال بعد از شهادت شهید رضایی نژاد است.

کسانی که این حادثه تروریستی را به خاطر دارند و در همان اطراف بوده‌اند، اینگونه روایت می‌کنند که داریوش به همراه همسرش (شهره پیرانی) و دختر خردسالش مقابل در خانه‌اش و درون خودروی سواری خود مورد هدف قرار گرفت.

شهید دکتر داریوش رضایی نژاد در صبح چهارشنبه ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶ در شهرستان آبدانان در استان ایلام به دنیا آمد و در تاریخ اول مرداد ۱۳۹۰ توسط سرویس جاسوسی اسرائیل (موساد) به شهادت رسید. وی پیش از شهادت ضمن تدریس و انجام فعالیت های تحقیقاتی، مسئول اجرای بسیاری از طرح های تحقیقاتی در دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و خواجه نصیرالدین طوسی بود و در ۳۴ سالگی معاونت انژری اتمی ایران را به عهده داشت. تخصص اصلی وی، بررسی سیستم انفجار در کلاهک های هسته ای بود.