به گزارش افکارنیوز،

 در پی استمرار شیوع ویروس کرونا و شرایط بحرانی سینما و فرهنگ، عوامل فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف ٢: ارتش سری» به جهت کمک به این هنر-صنعت تصمیم گرفتند این فیلم را همزمان با اکران سینمایی روانه اکران آنلاین کنند.

اخبار فرهنگ و هنر - این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی محسن چگینی و نویسندگی و کارگردانی پیمان قاسم‌خانی است که در خلاصه داستان این کمدی آمده است: گروهی ضد انقلابی به ریاست دکتر مدنی (فرهاد آییش) و زیر نظر دونالد ترامپ ماموریتی به فربد (حامد کمیلی) در ایران به عنوان گروه فیلمبرداری به ایران بفرستد. در آنجا پژمان جمشیدی و سام درخشانی به عنوان بازیگرهای فیلم ارتش سری انتخاب می‌شوند. فربد سعی در انجام عملیات است اما پژمان و سام تقریباً همه چی را به هم می‌ریزند و....

در « خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری » بازیگرانی چون پژمان جمشیدی ، سام درخشانی، حامد کمیلی، ریحانه پارسا ، گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، مارال فرجاد، شکیب شجره، ستاره پسیانی و علی اوجی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

کاربران برای تماشا این فیلم می‌توانند با پرداخت ۱۵ هزار تومان به مدت ٨ ساعت از روز پنج شنبه ساعت ٢٠ اولین اثر پیمان قاسم‌خانی را در قامت کارگردان تماشا کنند.