به گزارش افکارنیوز،

مجید عباسی تهیه‌کننده برنامه «چراغانی» که از شب گذشته پخش آن در شبکه سه سیما آغاز شده است درباره این برنامه توضیح داد: امسال وارد سومین سال تولید «چراغانی» شدیم. این برنامه غدیر سه سال پیش شروع شد و غدیر امسال سه ساله می‌شود.

اخبار فرهنگ و هنر - وی اضافه کرد: رویکرد برنامه عمدتاً مناسبتی بوده است و بنایمان این است که مخاطب را در اعیاد مهمان کنیم.

عباسی درباره لوکیشن این برنامه هم توضیح داد: فضای لوکیشن در خانه موزه شهید مدرس است و سعی کردیم به نوعی خاطره‌بازی باشد چون همه ما در دوران کودکی در چنین فضاهایی زندگی کرده‌ایم یا مهمان شده‌ایم که به دور از آلایش و تشریفات برگزار می‌شد. «چراغانی» تداعی‌گر آن روزهاست و مهمانان مختلفی داریم که از حوزه فرهنگ و هنر به برنامه می‌آیند.

از اجرای نجم‌الدین شریعتی تا گفتگوهای ادبی

وی درباره مجریان برنامه نیز گفت: این برنامه مجریان مختلفی داشته است و در این فصل سیدجواد هاشمی به عنوان مجری اصلی برنامه آن را اجرا می‌کند و هر میز مجریان خودش را دارد. این برنامه مجری ثابت ندارد و جشنواره مجری‌هاست که بنا به تخصصی که دارند با مهمان گفتگو می‌کنند. به‌طور مثال حسین رفیعی، نجم‌الدین شریعتی، حسن سلطانی از جمله مجریان میزهای ما هستند و یا رضا رفیع و رشید کاکاوند در بخش‌هایی با هم گفتگو می‌کنند.