به گزارش افکارنیوز،

مرتضی شایسته پیرامون برگزاری جلسه شورای صنفی نمایش گفت: جلسات شورای صنفی نمایش یکشنبه‌ها برگزار می‌گردد، با توجه به همزمانی زمان برگزاری جلسه این هفته با تعطیلات عاشورای حسینی جلسه آتی شورا هفته بعد برگزار می‌شود.

اخبار فرهنگ و هنر - وی با اشاره به شروع اکران دو فیلم از چهارشنبه هفته جاری ادامه داد: طبق برنامه قبلی و مصوبات پیشین شورای صنفی نمایش دو فیلم «بی حسی موضعی» و «آبادان یازده ۶۰» از چهارشنبه هفته جاری مورخ دوازدهم شهریور ماه اکران سراسری خود را آغاز خواهند کرد.

دبیر شورای صنفی نمایش در همین راستا ادامه داد: طبق برنامه قبلی قرار است در جلسه هفته آتی شورای صنفی نمایش با تمرکز بر رونق بخشی به سینما‌ها راهکار‌های موجود برای این هدف را بررسی و عملی کنیم. در نظر داریم تا با برنامه ریزی درست روند اکران در سینما‌ها را پربارتر کنیم.

شایسته با اشاره به نیاز سینما‌ها بر رونق در گیشه خاطرنشان کرد: در حال حاضر شاید روند حضور مخاطب در سالن سینما چندان مطلوب نیست، از نظر من اگر می‌خواهیم مخاطبان به سینما بیایند باید فیلم مناسب و خوب اکران کنیم، به امید خدا تصمیم داریم تا با تصویب در هفته آینده دو تا سه فیلم خوب، جذاب و با کیفیت را برای رونق بخشیدن به چرخه اکران راهی سینما‌ها کنیم.