به گزارش افکارنیوز،

کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب بهترین تیم منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را با دریافت نظرات کاربران و فوتبال دوستان از خط دروازه شروع کرد و حامد لک در صدر فهرست پنج نفره دروازه‌بان‌ها قرار دارد که در این رأی‌گیری حضور دارند.

حامد لک با پنج کلین شیت در ۷ بازی و ۸۸ درصد سیوهای موفق بالاترین امتیاز را دارد و بعد از او به ترتیب؛ جونز از النصر، کاسیو از التعاون، ماجد ناصر از الشباب الاهلی و سعید الشید از السد قرار دارند.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره حامد لک این گونه آورده است؛ با رفتن علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان و ستاره فوتبال ایران به بلژیک به نظر می‌رسید پرسپولیس با یک حفره در عقب زمین خود روبرو شود، اما عملکرد حامد لک که جایگزین او شد به گونه‌ای بود که خط عقب پولادین پرسپولیس، دچار هیچ نقصی نشد.

لک در هفت مسابقه، دو گل دریافت کرد. این بازیکن ۲۹ ساله، بخش بزرگی از حرکت غول‌ها به فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ است. درخشان‌ترین لحظه او برابر النصر عربستان بود. هنگامی که با یک مهار فوق‌العاده، مایکون را ناکام گذاشت و کمک کرد تا پرسپولیس به نقطه اوج رقابت‌ها برسد.

حامد لک در این نظرسنجی تا لحظه نگارش مطلب، ۹۸ درصد از ۹۳ هزار و ۳۹۲ رأی را به خود اختصاص داده بود. این نظرسنجی تا ساعت ۱۵ روز شنبه سوم آبان به وقت مالزی (ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح به وقت تهران) ادامه خواهد داشت.