مهدی پاشازاده  اظهار داشت: استقلال  یکی از بهترین‌ نمایش‌های خود را در دیدار با آلومینیوم اراک  به نمایش گذاشت و توانست سه امتیاز شیرین را پیش از شهرآورد به دست آورد.

وی افزود: یکی از بهترین اتفاقاتی که برای استقلال در هفته‌های اخیر رخ داده است آمادگی بالای «مهدی قایدی» در خط حمله آبی‌پوشان است. او به طور حتم می‌تواند در موفقیت‌های آینده استقلال نقش مهمی را ایفا کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال به صدر جدول رسیده و باید این روند را ادامه دهد. استقلال در این فصل توانایی موفقیت را دارد و می‌تواند به مقام شایسته برسد.

پاشازاده تصریح کرد: خط هافبک استقلال در دیدار با آلومینیوم اراک روز خوبی را پشت سر گذاشت. آنها با دوندگی و پرسینگ خود اجازه ندادند بازیکنان میانی حریف موقعیت‌سازی کنند.

وی تاکید کرد: پیروزی پیش از شهرآورد از اهمیت زیادی برخوردار است و استقلال حالا می‌تواند با روحیه و شرایط روانی بیشتری به مصاف رقیب سنتی خود برود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال به طور حتم برای شهرآورد برنامه‌های ویژه‌ای خواهد داشت. محمود فکری به خوبی می‌داند در صورتی که بتواند پرسپولیس را شکست بدهد گام بلندی را برای قهرمانی در لیگ بیستم بر دارد.

تیم فوتبال استقلال در هفته دهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه آزادی موفق شد آلومینیوم اراک با نتیجه دو بر صفر شکست دهد. دیدار شهرآورد هم دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.