محمد نوری ، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص دربی تهران اظهار کرد: 3 امتیاز این بازی برای هر ۲ تیم با بقیه دیدار‌ها فرق می‌کند.

استقلال در بازی‌های اخیر خوب ظاهر شده است و با توجه به صدر نشینی نسبت به حرف روحیه بهتری دارد. با این حال شرایط دربی با دیدار‌های دیگر فرق می‌کند و برای پیروزی در این دیدار باید بازیکنان تمرکز داشته باشند و از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ادامه اداد: با توجه به ۲ بازی اخیر پرسپولیس می‌توان گفت استقلال هم از نظر مهره و هم از نظر سطح بازی از حریف بهتر است و می‌تواند به سادگی پرسپولیس را شکست دهد.

نوری در خصوص عملکرد فکری تصریح کرد : استقلالی بودن کادر فنی یک امتیاز برای استقلال است؛ اما در هر صورت هر فردی روی نیمکت استقلال بنشیند، باز هم یک سری از کادر فنی استقلال انتقاد می‌کنند؛ چون دوست ندارند این تیم موفق شود. فرد نباید برای هواداران مهم باشد. باید از فکری حمایت کرد؛ چون عملکرد خوبی داشته و تیم در صدر جدول است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ادامه داد: هوادارن از تیم انتظار قهرمانی دارند که البته کار سختی است؛ اما استقلال یکی از بهترین خطوط حمله آسیا را دارد و خط دفاعی هم باید با تمرکز وظایف خود را به خوبی انجام دهد. در کنار این‌ها مظاهری نیز به خوبی توانسته از دروازه استقلال محافظت کند.

نوری در پایان عنوان کرد: هیچ کدام از این ۲ تیم بی احتیاط در دربی ظاهر نخواهند شد و سعی خواهند کرد با تدبیر بازی کنند تا از اشتباهات فردی و تاکتیکی در بازی جلوگیری کنند.