محمد دانشگر پس از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی 94 ، اظهار داشت: بازی خوب بود اما متاسفانه مساوی شد. می توانستیم راحت ببریم اما الکی سخت شد.

مدافع استقلال در مورد اینکه آیا روی اشتباهات فردی این اتفاق افتاد، گفت: نه، وقتی تیم گل می‌زند کار تیمی است و وقتی گل می‌خورد دفاع تیمی گل می‌خورد.

وی در خصوص اینکه گلزنیش در دقایق پایانی دربی قبلی را در این بازی قائدی تکرار کرد، اظهار داشت: به همه بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم خیلی خوب کار کردند. مهدی هم همیشه خوب است.

دانشگر در مورد اینکه آیا به قهرمانی استقلال امیدوار است، گفت: زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم اما این روند را ادامه می‌دهیم. صد در صد هم برای شادی هواداران و خودمان تمام تلاشمان را می‌کنیم. هرچند باشگاه بی مهری می‌کند و تیم را رها کرده است هیچ چیزی نیست. سال‌های قبل مدیرعامل یا نماینده‌ای از باشگاه می‌آمد و قولی می‌داد نه اینکه از داخل باشگاه قول بدهند.

وی تصریح کرد: یک نفر سر تمرین نیامد. محمودفکری کادرش و ما بازیکنان تنها هستیم. گفتن پرداخت پاداش خوب از باشگاه که فایده ندارد. باید بیایید روبرو صحبت کنید و درصد بازیکن را بدهید. هفته یازدهم است و ما 5تا 7 درصد گرفته‌ایم. واقعا مشکل داریم. تا الان که چیزی نگفتیم به خاطر محمود فکری بوده، وریا غفوری و بزرگان تیم گفتند حرفی نزنید.