محمد نوازی در نشست خبری پس از بازی شهرخودرو با نفت مسجد سلیمان درباره شکست سه بر یک شاگردانش در این مسابقه اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید گفته و به تیم نفت مسجد سلیمان تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم بچه‌های ما خوب تلاش کردند اما برخلاف جریان بازی روی 3-2 اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم.

وی افزود: متاسفانه فرصت‌های ما به گل نمی‌رود و در جریان بازی برحسب اتفاق توپ را لو می‌دهیم و همان توپ به راحتی وارد دروازه‌مان می‌شود. امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنیم. برخلاف اینکه شرایط ما خیلی خوب بود و فوتبال روی زمینی بازی کردیم اما شرایط زمین مناسب نبود. از برگزارکنندگان بازی‌ها می خواهم به این موضوع نگاه کنند.

مربی تیم شهرخودرو ادامه داد: تعجب می‌کنم چرا 24 ساعت قبل از شروع این مسابقه داور بازی را بدون هیچ  دلیل و توضیحی تغییر دادند. نمی‌دانم چه کسی پاسخگو است. به هر حال فوتبال همین است و روی اشتباهات خودمان گل دریافت کردیم. امیدوارم در ادامه کار برای ما درست شود. برای همه فوتبالیست‌ها  و تمام دست اندرکاران بازی‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم اما امیدوارم تصمیم‌های اتخاذ شده شخصی و به سود تیم‌های خاص نشود.

نوازی افزود: امیر عرب براقی در این بازی خیلی خوب سوت زد اما نمی‌دانم دلیل تغییر داور چه بود. اگر این اتفاق به جای تیم‌های شهرستانی مانند شهرخودرو برای استقلال و پرسپولیس می‌افتاد، قطعا رسانه‌ای می‌شد و دلیلش را توضیح می‌دادند. به هر حال این برد مبارک تیم نفت مسجد سلیمان باشد. روی اشتباهات خودمان گل خوردیم و امیدوارم در آینده جبران کنیم.

وی درباره عملکرد داور عنوان کرد:گفتم داوری خوب بود اما سهرابی(رئیس دپارتمان داوران) برای تغییر داور هیچ توضیحی به باشگاه شهرخودرو نداد. دلیل قانع‌کننده ای برای این اقدام 24 ساعت قبل از بازی وجود ندارد.