متین کریم زاده یکی از خریدهای استقلال در نقل و انتقالات تابستانی بود. او که در پارس جنوبی جم توانست با بازی های خوبش نام خود را مطرح کند، امسال به استقلال پیوست اما حضور هرویه میلیچ و محمد نادری در پست دفاع چپ سبب شد تا محمود فکری نتواند فرصت زیادی را در اختیار کریم زاده قرار بدهد.

حالا امابا توجه به ترک ایران توسط میلیچ و این موضوع که احتمالا دیگر شاهد بازگشت او نخواهیم بود، فرصت بهتری در اختیار متین کریم زاده جوان قرار گرفته تا توانایی هایش را دوباره اثبات کند. کریم زاده در چند مسابقه به عنوان یار تعویضی به زمین رفته اما حالا که دیگر میلیچ در استقلال نیست می‌تواند با انگیزه و روحیه بهتر کارش را جلو ببرد و یکی از نفراتی لقب بگیرد که بیشتر در ترکیب استقلال به میدان می‌رود.

متین کریم زاده استقلال


متین کریم زاده که توانایی بازی در چند پست را دارد، با انگیزه بیشتر می‌تواند اعتماد محمود فکری را در آینده جلب کند و در ترکیب استقلال به میدان برود.

متین کریم‌زاده با ملیت کشور ایران، 22 سال (1 ژوئیه 1998) سن دارد، قد او 176 سانتی‌متر می‌باشد. متین کریم‌زاده به عنوان مدافع برای تیم خود بازی می‌کند و از پای چپ خود به خوبی بهره می‌گیرد .

این بازیکن در حال حاضر با شماره 27 برای تیم فوتبال استقلال و همچنین تیم ملی کشور خود یعنی ایران (زیر 23) بازی می‌کند.

آخرین بازی متین کریم‌زاده برای تیم فوتبال استقلال مقابل تیم ذوب آهن می‌باشد. این بازی با نتیجه ذوب آهن (0 - 0) استقلال به پایان رسید. متین کریم‌زاده در این مسابقه 21 دقیقه بازی کرد.

شما در صفحه بازیکن می‌توانید مشخصات فردی بازیکن، بازی‌های وی و همچنین آمار کامل بازیکن را به صورت فصل به فصل و بازی به بازی مشاهده کنید.