سعید آقایی با انتشار پستی در فضای مجازی از هواداران پرسپولیس تشکر و به این که پیراهن پرسپولیس را بر تن دارد، ابراز خرسندی کرد.

پیام اخیر سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس را می توانید در زیر ببینید: 

 

سعید آقایی

      بیوگرافی سعید آقایی بازیکن پرسپولیس   

سعید آقایی آغاز فوتبال آقایی از شهر تبریز شروع گردید و او در ۱۴ سالگی به آکادمی باشگاه تراکتورسازی پیوست. از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۱ در دو سطح نوجوانان و جوانان برای تراکتور بازی کرد. زمانی آقایی توانست وارد تیم بزرگسالان شود که به تیم گسترش فولاد تبریز پیوست و آغاز بازی او در لیگ برتر با همین باشگاه رقم خورد.

تابستان ۱۳۹۶ سال ورود آقایی به جمع زرد پوشان اصفهانی بود. آن گونه که گفته می شود مبلغ قرارداد وی بسیار بالا بوده و این مدافع چپ بعد از درخشش در فوتبال تبریز، مشتریان زیادی داشت.

آقایی در خرداد ماه ۱۳۹۵ به وسیله کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت گردید و دو بازی رسمی ملی انجام داد.

سعید آقایی در سطح نوجوانان و جوانان برای تیم ملی ایران بازی نموده و در مسیر رسیدن به المپیک ۲۰۱۶ ریو هم عضو ثابت تیم ملی امید زیر ۲۲ سال بود.

سعید آقایی درباره پرسپولیس ی شدنش می گوید: من روزی که آمدم به پرسپولیس می توانم دو برابر قراردادم که از پرسپولیس گرفتم را بگیرم. منتی نیست و من هدف دیگری داشتم. دوست داشتم جای بزرگ را تجربه کنم. جایی پر هوادار و خوشبختانه توانستم خوب شروع کنم و امیدوارم ادامه داشته باشد. با خود آقایحیی برای حضور در پرسپولیس صحبت کردم. ایشان فقط از بزرگی پرسپولیس گفتند. همانجا تصمیم گرفتم بیایم و خودم را ثابت کنم و بهترین عملکرد را داشته باشم.