علیرضا منصوریان ، سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال درحاشیه مراسم گرامیداشت علی انصاریان و مهرداد میناوند اظهار کرد: از خدا می‌خواهم که دیگر عزیز از دست ندهیم. ما ۲ عزیز دوست داشتنی را از دست دادیم و همچنان سیاه پوش این عزیزان هستیم. مهرداد و علی شادی آور فوتبال ایران بودند. هر فیلمی از مهرداد و علی وجود دارد، در حال خنده هستند. من با مهرداد میناوند در تیم ملی و با علی انصاریان نیز در استقلال خاطرات زیادی دارم. علی انصاریان اصالتا استقلالی نبود و به دلیل اذیت‌هایی که در پرسپولیس شد، یک سال مهمان تیم ما بود و با تمام وجود در این مدت برای آبی پوشان بازی کرد. امیدواریم بازی روز آینده، کمی از داغ خانواده‌های این ۲ عزیز را کم کند.

منصوریان ادامه داد: همه ایران برای مهرداد و علی گریه کردند.۲۳ سال از نسل طلایی ما گذشته است، اما فردا به عشق این عزیزان تا حد توان در زمین می‌دویم. دوره فوتبال سال ۹۸ زمانی بود که ما به خاطر پول فوتبال بازی نمی‌کردیم و با مردم فاصله مالی نداشتیم. زمانی که می‌خواستیم برای بازی ایران و قطر آماده شویم، انگار که یک ایران ما را همراهی می‌کرد. در آن سال‌ها ما با هر تیمی بازی می‌کردیم، فقط قصدمان پیروزی بود.

وی در ادامه گفت: این موضوع طبیعی بود. خط آتش تیم ملی در آن زمان خطرناک بود. خداداد عزیزی، علی دایی، اصغر مدیر روستا، مهدی مهدوی کیا، فرهاد مجیدی، اسماعیل حلالی و دیگر ستارگان ما باعث شکل گرفتن یک تیم عجیب شده بودند. یحیی گل محمدی نیز در آن زمان همراه ما بود. خیلی سخت بود که در سال ۱۹۹۶ در ترکیب ۱۱ نفره تیم ملی ایران قرار گرفت.

منصوریان در رابطه با  انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تا الآن ویترین فوتبال ما فقط تیم ملی بزرگسالانمان بوده است و به لحاظ رنکینگ فدراسیون‌های قبلی عملکرد خوبی داشته اند، اما در کار فنی و آکادمیک بسیار دچار ضعف هستیم. فدراسیون فوتبال در سال‌های گذشته برای فوتبال ما کاری انجام نداده است. نفراتی که قرار است در انتخابات فدراسیون فوتبال انتخاب شوند، از قبل تعیین شده اند. با ۳۳ رای رئیس فدراسیون انتخاب می‌شود؛ در صورتی که رئیس فدراسیون از قبل مشخص شده است. علی کریمی خوش شانس بوده است که به نمایندگی از ما توانسته در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کند. اگر علی کریمی بخواهد ر‌ای بیاورد، باید دلی به او رای بدهند. لیاقت فوتبالی‌ها این است که صاحب فوتبال باشند، اما نیستند.

وی در پایان عنوان کرد: فوتبالی‌ها تصمیم گیری نمی‌کنند و به خاطر همین، فوتبال ما دچار مشکل است. علی کریمی لایق فدراسیون فوتبال است؛ چرا که او مرد سال آسیا بوده است. اصل کاری‌ها بیرون گود هستند. علی پروین چه سمتی در فوتبال دارد؟ حسن روشن و بهتاش فریبا کجا هستند؟ سیاست در فوتبال ما دخالت کامل دارد. با این که رای‌ها از قبل مشخص شده اند، اما به علی کریمی تبریک می‌گویم که با جرات در انتخابات فدراسیون شرکت کرد. علی کریمی شجاع است و از او متشکریم که در انتخابات شرکت کرد.