در خصوص شرایط تیم ذوب‌آهن با سرمربی جدید اظهار داشت: عوض شدن مربی شوکی برای تیم بود. با وجود بازی خوبی که در مقابل فولاد خوزستان انجام دادیم، متأسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم.

فردا در خانه بازی می‌کنیم و چیزی برای از دست دادن نداریم. قطعا برای 3 امتیاز وارد زمین می‌شویم و امیدواریم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی در مورد تأثیر حضور مجتبی حسینی روی ذوب‌آهن عنوان کرد: ما تغییرات زیادی داشتیم. از وقتی او آمده، آنالیز تیم‌های حریف دقیق‌تر شده و بازی‌های بعدی برای ما تصویرسازی می‌شود. این مسأله کار بازیکنان را راحت‌تر می‌کند. به امید خدا با تلاش بچه‌ها و زحمات کادر فنی ان‌شاءالله مقابل ماشین‌سازی با دست پر از زمین خارج می‌شویم. خود من هم آماده‌ام که با تمام توان بازی و به برد تیمم کمک کنم.

مدافع ذوب‌آهن در مورد تیم ماشین‌سازی گفت: این تیم هم چیزی برای از دست دادن ندارد. آنها هم مثل ما شرایط بحرانی داشتند و سرمربی‌شان عوض شد. مهدی پاشازاده مربی خیلی خوبی است که همیشه تیم‌های خوبی هم داشته، می‌دانیم بازی سختی داریم ولی شک نکنید برای برد به زمین می‌رویم. صددرصد ذوب‌آهن را در لیگ برتر نگه می‌داریم و شک نکنید در نیم فصل دوم ذوب‌آهن متفاوتی را خواهید دید.

حسینی در مورد تعامل مدیریت با تیم و مسائل مالی عنوان کرد: از وقتی کادر فنی جدید آمده، هماهنگی بیشتری بین آنها و مدیریت ایجاد شده است. امیدواریم این مسأله به بهتر شدن شرایط تیم نسبت به قبل کمک کند. آنقدر ذهن ما درگیر اتفاقات مانند بدنتیجه گرفتن یا بدشانسی بود که  نتوانستیم به مسائل مالی فکر کنیم. شاید دریافتی ما کمتر از بقیه تیم‌ها باشد اما صدای هیچ کس تا به حال درنیامده است. ان‌شاءالله نتیجه بگیریم، این مسائل هم حل می‌شوند. مهم جایگاه واقعی ذوب‌آهن در جدول است. باید بتوانیم آنچه در شأن این باشگاه بزرگ است را به دست بیاوریم.

وی در آرامش تیم ذوب‌آهن اظهار داشت: آرامش خوبی در تیم حاکم شده، همان طور که گفتم با آمدن کادر فنی جدید وظایف تقسیم شده و هر کس با وظیفه خودش آشنا است. این فقط درون زمین نیست و بیرون زمین هم وجود دارد. جو خیلی خوبی در تیم ایجاد شده و نظم و انضباط حرف اول را در تیم می‌زند.

حسینی در مورد کتابی که مدیرعامل باشگاه در تمرین به بازیکنان و دیگر اعضای تیم هدیه داد گفت: یک کار انگیزشی بود. مدیریت سعی دارد تفکر مثبتی را در تیم ایجاد کند تا بچه‌ها با تمرکز و ذهن مثبت وارد زمین شوند. نام این کتاب برد از رختکن آغاز می‌شود است و امیدواریم این اتفاق همیشه برای ما بیفتد.