احسان اصولی بعد از پایان نشست هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز جلسه تودیع و معارفه برگزار شد؛ ضمن آنکه برنامه‌های کلی کلان ارائه شد و در مورد اولویت‌ها بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و در نهایت طبق بند 8 ماده 67 اساسنامه و با توجه به استعفای آقای نبی، منصور قنبرزاده به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال منصوب شد.

وی در خصوص وضعیت بهاروند و همچنین حیدری نیز عنوان کرد: بحثی در این مورد وجود ندارد و نمی‌دانم در مورد چه صحبت می‌کنید.

رئیس هیأت فوتبال استان خراسان در خصوص اینکه آیا تغیراتی در کمیته‌ها صورت می‌گیرد یا خیر،گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد که تغییرات در کمیته‌ها در حال حاضر صورت بگیرد و هر فردی  در کمیته‌های مختلف کار خودش را انجام می‌دهد و مشکلی وجود ندارد.

عضو جدید هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص آخرین وضعیت باشگاه شهرخودرو یادآور شد: براساس تصمیمی که در شورای تأمین گرفته شده تمامی هزینه‌های این باشگاه فعلاً برعهده استان است و ما هم یک فرصتی را در اختیار مالک باشگاه قرار دادیم تا اگر می‌خواهد امور آن را در اختیار داشته باشد ابتدا بدهی به استان را پرداخت کند چون هزینه‌هایی برای این تیم صورت گرفته و سپس منابع مالی را برای هزینه‌های دیگر این باشگاه تأمین کند. 

اصولی در پاسخ به این سؤال که آیا صحت دارد باشگاه‌ شهرخودرو قرار است با رقم 45 میلیارد تومان واگذار شود، گفت: در این مورد چیزی نشنیده‌ام. 

وی در خصوص اینکه ظاهراً بعضی از هزینه‌های این تیم را مهدی رحمتی پرداخت می‌کند،عنوان کرد: هزینه‌ها به عهده استان است ولی رحمتی هم کمک‌هایی انجام داده اما قرار بر این است مدیریت استان از منابع مختلف این هزینه‌های جاری باشگاه را تأمین کند.