تیم تراکتور اولین بازی رسمی خود در سال 1400 را امروز مقابل مس رفسنجان برگزار خواهد کرد. این تیم در حالی میزبان مس خواهد بود که رویارویی با این حریف برایش یادآور خاطره ای شیرین از دور رفت است.

تراکتور در سه باز ابتدایی خود در دور رفت لیگ برتر فصل جاری در کسب برد ناکام بود. دو تساوی متوالی مقابل نساجی و نفت مسجد سلیمان و شکست هفته سوم مقابل سپاهان، تراکتور را در شرایط بدی قرار داده بود تا اینکه این تیم توانست در هفته چهارم در رفسنجان طعم برد را بچشد.

سرخ پوشان فوتبال آذربایجان در دیدار رفت خود مقابل مس رفسنجان موفق شدند با تک گل دقیقه 86 محمد عباس زاده، میزبان را شکست داده و به اولین برد فصل خود دست یابند. شاگردان خطیبی اینک در دیدار برگشت خود مقابل مس رفسنجان به واسطه خاطره خوشی که از دیدار رفت با این تیم دارند، به دنبال دبل مس و شروع سال جدید با برد هستند.

تراکتور در حال حاضر با 26 امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی قرار دارد و از ساعت 17 امروز در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت. این تیم می تواند با تکرار نتیجه بازی رفت مقابل مس، تا رده چهارم صعود کند.