محرم نوید کیا بعد از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: به تیم فکری خسته نباشید می‌گویم من از بازی راضی ام. درست است که از موقعیت‌ها نتوانستیم استفاده کنیم.

وی افزود: نفت مسجدسلیمان دفاع فوق العاده ای کرد  اینکه می‌گویند تیمی برای دفاع امده است را قبول ندارم به نظرم دفاع کردن هنر است و امتیاز مهمی را از دست دادیم و امتیاز مهمی نفت گرفت. امیدوارم در آینده حسرت این امتیازها را نخوریم. طبیعی است هرچه رو به پایان می رویم امتیاز گرفتن سخت تر می شود و باید بیشتر کار کنیم تا ضربات آخر و ماقبل آخر را بهتر بزنیم. به حریف تبریک می‌گویم که یک امتیاز گرفت. 

نوید کیا در نشست خبری هم اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی نسبتا یکطرفه‌ای بود که ما انجام دادیم. خیلی بحث‌ها هست که نفت دفاعی و بسته بازی کرد. من همیشه معتقدم که خوب دفاع کردن هنر است و نمی‌توانم ایرادی از حریف بگیرم حریف یک امتیاز ارزشمند از ما گرفت. از نوع فوتبال بازیکنانم راضی ام نمی‌توانم ایراد الکی از آنها بگیرم. نیمه اول آنطور که باید سرحال نبودیم و این تنها نقطه ضعف‌مان بود. 

وی افزود: سعی می‌کردیم به خوبی از فضاها و کناره‌ها استفاده کنیم. 2 امتیاز فوق العاده مهم را از دست دادیم و امیدوارم در انتهای کار حسرت این دو امتیاز را نخوریم و به نفت هم بابت یک امتیاز تبریک می‌گویم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه بهتر نبود تنوع تاکتیکی بیشتری مقابل تیمی مثل نفت انجام می دادید و مثل شوت از راه دور و ... گفت:  این صحبت را دقیقا قبول می کنم. دوست داشتیم حریف را به سمت جلو بیاوریم که در این امر موفق نبودیم و آنها به دنبال دفاع و ضد حمله بودند. البته ضد حمله زیادی به آنها ندادیم ولی خیلی شوت  هم به سمت دروازه نفت نزدیم. خیلی ایده ال نبودیم و هافبک ها طراوت خوبی برای شوتزنی نداشتند و امیدوارم مشکلات مان را حل‌ کنیم.

نوید کیا در مورد اینکه با آمدن کی روش اتفاق خاصی در تیم رخ نداد، عنوان کرد: حریف بیش از حد بسته بازی می کرد سعی کردیم تاکتیک تیمی مان را عوض کنیم خیلی خوب این کار را انجام ندادیم.  کی روش در این بازی می توانست به ما کمک کند بعد از آمدن کی روش به میدان به جای ارسال از کناره ها سعی کردیم از عقب ارسال کنیم که به درد نمی خورد قبل از حضور این بازیکن از کناره‌ها بیشتر ارسال می کردیم.

نوید کیا در مورد آمار خوب سپاهان در نتیجه گیری و اینکه فکر نمی کند این مساوی در زمان خوبی رخ داد تا خود شما و تیم سپاهان و بازیکنان با انگیزه تر شوند، گفت: صحبت منطقی به نظر می آید اما نمی توانم قبول کنم اینکه بعد از چند برد یک مساوی بدهیم تا شوک وارد شود خیلی این مساله را قبول ندارم از نظر روانی خیلی خوب بازیکنان را آماده نکرده بودیم و برای همه بازی ها برای برد باید به میدان برویم. کاری که انجام می‌دهیم خوب است اما این واقعیت است، گاهی تیمی که خوب بازی می کند تنها نمی تواند به خوب بازی کردن پیروز شود.انتظارات از تیم بیشتر و بیشتر شده و بازیکنان هم باید تلاش بیشتری کنند.