مجید نامجومطلق  در خصوص آخرین واگذاری سهام استقلال، اظهار داشت: در حالی که چند روز تا پایان دولت بیشتر نمانده است، چرا باید استقلال واگذار شود؟ خواسته‌ام این است که این چند روز صبر کنند تا در شرایط بهتری برای واگذاری سهام تیم تصمیم گیری شود. متاسفانه در این شرایط دل هواداران میلیونی استقلال آزرده می‌شود؛ چرا که به استقلال چوب حراجی زده‌اند و به قیمت ارزان و مفت می‌خواهند بفروشند.

وی درباره لیست دعوت شدگان استقلال به تیم ملی عنوان کرد: بعضی از بازیکنان استقلال مانند وریا غفوری، فرشید اسماعیلی و... می‌توانستند در لیست تیم ملی حضور داشته باشند. اسماعیلی با عملکردش در بازی‌های اخیر حرف اول در استقلال می‌زند. حق او بود حداقل در لیست اولیه تیم ملی حضور داشته باشد و فرصتی هم به این بازیکن بدهند. در کنار این موضوع نباید فراموش کنیم که ساختار اصلی تیم ملی را لژیونر‌ها تشکیل می‌دهند، اما بعضی بازیکنان استحقاق دعوت به تیم ملی را نداشتند.

پیشکسوت استقلال گفت: متاسفانه شرایطی به وجود آمده است که تیم ملی برای صعود هیچ راهی جز پیروزی در ۴ مسابقه مرحله گروهی ندارد. این البته تیم ملی بسیار خوبی داریم، اما گرفتار انتخاب نادرست (ویلموتس) شدیم. با تمام انتقاداتی که به بُعد اخلاقی و رفتاری کی‌روش داشتم، اما از نظر فنی به ما اعتبار بخشید و ۲ مرتبه به راحتی به جام‌جهانی صعود کردند. متاسفانه فدراسیون فعلی به خاطر ویلموتس با انبوهی از بدهی روبه‌رو و درگیر گرداب شده است.

نامجومطلق در پایان گفت: هر وقت تیم ملی در شرایط حساس قرار گرفته است، نمایش بسیار مطلوبی داشته و بازیکنان ایرانی در شرایط سخت سربلند بوده است. با توکل به خدا و توانایی بچه‌ها به دور بعد صعود کردند.