معروف: بازی امروز برابر کانادا برای ما مهم بود

سعید معروف ، کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل کانادا در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ اظهار داشت: این اولین بازی من بود که از ابتدا در ترکیب تیم بودم و خوشحالم که پیروز شدیم. مسابقات لیگ ملت‌ها طولانی است و هر روز بازی داریم. کانادا در المپیک هم حریف ما است و به همین دلیل امروز بازی مهمی برایمان بود.

معروف گفت: بازی خوبی بود؛ شرایط همان طور که پیش بینی می‌کردیم، پیش رفت. با کانادا در المپیک هم گروه هستیم و خوشحالم که با کمک همه بازیکنان توانستیم مقابل کانادای کم اشتباه برنده شویم و با اعتماد به نفس و روحیه بالاتر به بازی‌های بعد برویم؛ هر چند می‌توانستیم بهتر باشیم.

وی ادامه داد: ما هر روز بهتر و بهتر می‌شویم. بازیکنانمان جدید و جوان هستند و در شرایط خوبی قرار داریم. اگر بخواهیم مثل امروز بازی کنیم، دیگر بازیکنان جوانمان هم فرصت بازی خواهند داشت و حمایت بیشتری از آن‌ها خواهد شد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: ما می‌توانستیم امروز بهتر باشیم و سرویس‌های بهتری بزنیم، اما در دریافت سرویس‌ها مشکل داشتیم. ما خوش شانس بودیم که در اسپک قوی بودیم. در روز‌های آینده روی این موضوع کار خواهیم کرد تا بهتر شویم. ما نمی‌توانیم با بازیکنان یکسانی در هر بازی به میدان برویم، به همین دلیل مانند سایر تیم‌ها تغییرات زیادی در ترکیب ایجاد می‌شود.

معروف گفت: بعد از ۲ سال که رقابت های والیبال در سطح ملی برگزار می‌شود، تلاش می‌کنیم که برای المپیک آماده شویم. این دومین المپیک ما است و ما با سرمربی جدید آمده‌ایم و فقط ۲ ماه وقت داریم. صبر می‌کنیم تا یکدیگر را بشناسیم و می‌دانیم کار سختی داریم. ۳ هفته وقت داریم تا برای المپیک آماده شویم. ما بسیار خوشحالیم که آلکنو با ما است. راهی که او انتخاب کرده، بازی دادن به جوانان است.