جان اسپراو پس از شکست 3 بر صفر تیم ملی والیبال آمریکا مقابل ایران در لیگ ملت‌های 2021 اظهار داشت: چیزی که درباره این بازی می‌توانم بگویم این است که ما در ست اول بد بودیم و بدشانسی هم آوردیم. من فکر می‌کنم 11 امتیاز اول بازی را خیلی بد بازی کردیم. ایران بهتر بود و شانس‌های بیشتری داشت.

وی ادامه داد: خوشحالم که این بازی را تماشا کردم. پیروزی در این بازی خیلی خوب بود. ما باید مراقب باشیم و در بازی‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در پاسخ به سوال خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مبنی بر اینکه چرا در این بازی از ستاره‌هایی همچون اندرسون و میکا کریستنسون استفاده نکرد، گفت: میکا فرزندش متولد شده بود و به آمریکا سفر کرد، اما پاسور امروزمان هم خوب بود. او توپ‌ها را نکشت و سعی کرد به خوبی به بازیکنان برساند. ضمن اینکه ما مصدومانی داشتیم و نمی‌توانستیم مثل قبل از آنها استفاده کنیم. بنابراین با توجه به میزان بازی‌ها باید تغییراتی ایجاد می‌کردیم.

اسپراو خاطرنشان کرد: من فکر می کنم گاهی باید از بازی چیزهایی را یاد بگیرید. این چالش سختی برای ما بود و امیدواریم استرس‌ برخی بازیکنان در این تورنمنت را کم کنیم تا بازیکنان بتوانند بهم کمک کنند که این اتفاق بیافتد. ما تا المپیک رشد خواهیم کرد و این همه چیزی است که می‌توانم بگویم.