یاسین سلمانی پس از تساوی دوستانه سپاهان مقابل مس رفسنجان ، اظهار داشت: بعد از آخرین بازی در لیگ برتر، یک هفته استراحت کردیم‌ و سپس تمریناتمان را شروع کردیم.

کارهای بدنی و قدرتی انجام دادیم. اردوی یک هفته‌ای در کردان برگزار کردیم. با نفت آبادان و مس رفسنجان بازی‌های خوبی انجام دادیم و به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم. کم‌ کم‌ برای بازی با فولاد آماده می‌شویم. ان‌شاالله کارمان را با برد شروع کنیم تا به قهرمانی که کمترین حق ما در لیگ است برسیم.

هافبک سپاهان در خصوص شرایط امسال خودش عنوان کرد: خداراشکر توانستم در چند بازی خودم را نشان بدهم و‌ کم کم اعتماد محرم‌ نویدکیا را جلب کردم. امیدوارم این ادامه داشته باشد. فصلی قشنگ است که با قهرمانی تمام شود.

سلمانی در‌ مورد اینکه با تیم جوانان می‌توانست به جام جهانی برود اما با لغو مسابقات به این نسل ضربه خورد و حالا آیا از تیم امید خبری هست، گفت: آن تیم ملی جوانان واقعا شانس صعود و حتی کسب مقام در‌جام جهانی بود.  تیم خیلی خوبی داشتیم. آن نسل واقعا سوخت. از تیم ملی امید اطلاعی نداریم و هنوز چیزی به ما نگفته‌اند. نمی‌دانیم مربی کیست اما امیدوارم هرچه زودتر مشخص شود. چون بازی‌ها در آبان است و امیدوارم این تیم هرچه زودتر شکل بگیرد تا پرقدرت وارد مسابقات شویم.