علیرضا منصوریان بعد از شکست 2 بر یک مقابل گل‌گهر سیرجان در نشست خبری اظهار داشت: به شما خسته نباشید می‌گویم و به فوتبال کرمان که ورزشگاه خوبی درست کردند، البته چمنش درست نبود ولی قابل ترمیم است، از میهمان نوازی هم ممنون هستم.

وی افزود: چیزی در مورد داوری نگفتم و تمام قد از داوری حمایت کردم، ما بباز به تیم سیرجان نبودیم. بعد از گل اول که خوردیم به بازی برگشتیم و بازگشت خوبی داشتیم. صحنه‌ای که الان رفتم در رختکن دیدم  روی نیمکت نمی‌توان گفت پنالتی بود یا نه. ابتدا منشا پای بازیکن ما را کشید که دیشب افشاریان با یکی از دستیاران استقلال بحث می‌کرد در این مورد گفت. دقیقا صحنه پنالتی ما مثل صحنه بازی استقلال بود چون توپ مهاجم به دستش بخورد یا خطا کند خطاست. روی داوری مطالعه کردم اما داور بعد از کشیدن پای هوشمند ادامه بازی داد ولی قبلش خطا بود.

منصوریان ادامه داد: امشب ما را بازنده کردند با این حال به قلعه‌نویی تبریک می گویم. من اهل بیانیه‌ دادن و اعتراض به داوری نیستم. داور جایزالخطاست، تا زمانی که داوری توسط انسان انجام می‌شود این مشکلات هم وجود دارد. با این حال اجحاف‌هایی که در حق تیم گل گهر چه سهوی و چه عمدی شده بود در دقیقه 96 در این بازی خودش را نشان داد. اگر در برنامه فوتبال برتر یا شب‌های فوتبالی 2 کارشناس گفتند که این پنالتی دقیقه 96 درست نبوده من چه باید بکنم؟!

وی تصریح کرد: تیم من در کورس کسب سهمیه آسیایی است و اصلا با تیم خود امیرخان در کورس چهارم شدن قرار دارد. فارغ از رابطه استادی و شاگردی، قلعه‌نویی برایم عزیز است. با این حال اگر کارشناسان داوری گفتند که اول منشا مرتکب خطا شده، پنالتی درست نبوده و توپ به دست خورده و بازیکن به توپ دست نزده در پایان لیگ می‌فهمیم که چه جفایی به تیم ما شده است.

سرمربی آلومینیوم اراک تصریح کرد: ما تاوان داوری خیلی داده‌ایم اما اسمی نمی برم. برخی که چیزی از فوتبال نمی‌فهمند در مورد داوری صحبت می‌کنند در حالیکه در مورد داوری من و امثال من باید حرف بزنیم که استخوان خرد کرده فوتبال هستیم ولی وقتی ما در مورد داوری حرف نمی زنیم چرا این افراد در مورد داوری حرف می‌زنند؟

وی با اشاره به شرایط تیم آلومینیوم اراک گفت: کل تیم ما ستاره است و در بازی با تیم گل گهر برگشت زدن خیلی مشکل است. من شاگرد قلعه‌نویی بوده‌ام و می دانم چه مربی سختکوشی است که زحمت می کشد اما اگر کارشناسان گفتند که پنالتی درست نبوده چه باید بکنم؟ من از داوری تمکین می‌کنم. باید از داوری دفاع کرد، داوری پوست اندازی کرده و من هم اهل بیانیه نوشتن نیستم. به بازیکنانم هم اجازه نمی‌دهم که در مورد داوری پست و استوری بگذارند. در مجموع به گل گهر تبریک می‌گویم.

منصوریان ادامه داد: گل گهر به جز بازی با استقلال و پرسپولیس در سایر مسابقات خوب نتیجه گرفته است و این تیم در رادار من است. از میهمان نوازی شما هم تشکر می‌کنم.

سرمربی آلومینیوم در مورد بازی با گل گهر در جام حذفی عنوان کرد: یکبار دیگر به سیرجان می ‌آییم در حال حاضر در جدول لیگ ششم هستیم اما مترصد اشتباهات حریفان هستیم. در جام حذفی هم یکبار دیگر به سیرجان می آییم و قوتو می‌خوریم و سوغاتی هم می بریم. مردم میهمان نوازی دارید. خیلی به من قوتو دادند که من بین کادرفنی ام تقسیم کردم. بازی با گل گهر در جام حذفی فینال گونه است. می‌رویم ایرادهایمان را برطرف می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد که خوب بازی کنیم. کوتاهی نکنیم و هرچه مقدر باشد همان خواهد شد.

وی در مورد وضعیت چمن ورزشگاه سیرجان گفت: چمن خوب بود اما باید کوتاه تر می شد و قلعه نویی هم مربی نیست که مثل برخی مربیان از آپشن های دیگر استفاده کند.